UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jeszcze tylko wyrwać Elbląg z tego województwa szuwarowo-bagiennego do Pomorskiego lub nowe powołać województwo Żuławskie i git majonez. I rozwój miasta gwarantowany. A tych byłych rządzących miastem ci degradował i Elbląg pod sąd
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    66
    9
    MakaPaka(2022-04-25)
  • @MakaPaka - Brawo dokładnie to samo chciałem napisać olsztyn dziura na kolana.
  • @MakaPaka - Elbląg nie jest Pomorzem, subregion elbląski to są historyczne Stare Prusy, podobnie jak i całe województwo warmińsko-mazurskie. Jakby Elbląg był w województwie pomorskim nie byłoby na to szans, bo to właśnie samorządowcy z województwa pomorskiego blokowali inwestycję.
  • @MakaPaka - Moim zdaniem słusznie, że Elbląg jest w województwie warmińsko-mazurskim, będzie dla północno-wschodniej Polski prawdziwym "oknem na świat", historia tej inwestycji to coś trochę jak z piosenki "Gdzie ta keja". Pochodzę z wnętrza województwa warmińsko-mazurskiego i lobbowałem za tym.
  • Pochodzę spod Olsztyna i lobbowałem za tą inwestycją, w czasie studiów Olsztyn był moim drugim po mieście rodzinnym miastem. Co powiesz na to, że to właśnie dzięki przynależności do województwa warmińsko-mazurskiego ta informacja doszła do skutku? Dla województwa warmińsko-mazurskiego to będzie "koń u karocy" i regionalne "okno na świat", Elbląg będąc w województwie pomorskim, przez obstrukcję płynąca z Pomorza mógłby dalej w nieskończoność czekać na realizację.
  • * ta inwestycja, napisano informacja (autouzupełnienie)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Viktoras(2022-05-15)
  • Pochodzę spod Olsztyna i lobbowałem za tą inwestycją, w czasie studiów Olsztyn był moim drugim po mieście rodzinnym miastem. Co powiesz na to, że to właśnie dzięki przynależności do województwa warmińsko-mazurskiego budowa doszła do skutku? Dla województwa warmińsko-mazurskiego to będzie "koń u karocy" i regionalne "okno na świat", Elbląg będąc w województwie pomorskim przez obstrukcję płynąca z Pomorza mógłby dalej w nieskończoność czekać na realizację.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Viktoras(2022-05-15)
  • "Olsztyn dziura na kolana"?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Viktoras(2022-05-15)
  • @Viktoras - * ale z elbląskiego okręgu wyborczego, tak się składa, że głosujemy i mamy na listach tych samych kandydatów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Viktoras(2022-05-15)
Reklama