UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Dzięki budowie polskiego Kanału Sueskiego skończy się wreszcie monopol Gdańska na Bałtyku a przyszły wielki port w Elblągu będzie nam wszystkim znosić jeszcze złote jaja. Szczególne podziękowania należą się Panu premierowi Kaczyńskiemu dla którego ta inwestycja była jego oczkiem w głowie a dla Elblążan spełnieniem marzeń pokoleń jego mieszkańców. Brawo Prawo i Sprawiedliwość pokazaliście że nie ma dla was rzeczy niemożliwych i nawet wspólnie siły Brukseli i Moskwy nie są wam straszne gdy chodzi o polski interes narodowy. Mieszkańcy naszego miasta nigdy zapomną komu mają zawdzięczać to że będą mogli być wreszcie dumni ze swego miasta.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  26
  46
  TeofilSkorupa(2021-06-18)
 • @TeofilSkorupa - Bruksela to tak wsadzała kij w szprychy tej wiekopomnej dewastacji, że kaczy dół buduje konsorcjum belgijsko-polskie. .. Wiwat MANIPULACJA ! Wiwat Populizm i Socjotechnika ! NAJDROŻSZY przywódca ma odznaczyć Teofila Skorupę medalem zasłużony klakier dojnej zmiany.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  32
  23
  GłębokaMyśl(2021-06-18)
 • @TeofilSkorupa - Tak apropos ekologii tyle było skomlen i szczucia przez różne organizacje a tu okazuje się że ta cała inwestycja stworzy unikatowe warunki dla ochrony wszelkiego ptactwa i innej fauny i flory. Czy macie tyle przyzwoitości by teraz przeprosić że oskarzaliscie ludzi dla których ochrona środowiska była zawsze jednym z priorytetów wszelkich ich działań.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  26
  TeofilSkorupa(2021-06-18)
 • @GłębokaMyśl - A towarzyszce za trollowanie płacą w rublach czy przeliczają na Euro.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  25
  TeofilSkorupa(2021-06-18)
 • @TeofilSkorupa - Przeprosić bandytów, co rozsprzedają i dobijają Polskę? Czego jeszcze?
 • @TeofilSkorupa - Teofil, z "gupkami"się nie dyskutuje. Już kiedyś Cejrowski powiedział to Senyszynowej. Nie ma sensu. Cyt: "Nad rzeką Elbląg koło portu działają firmy, które budują ponadgabarytowe konstrukcje stalowe, silosy, turbiny do elektrowni, przekładnie przemysłowe, odlewy o masie 1 detalu powyżej 60 ton, elementy turbin wiatrowych, niedawno zbudowali na próbę kilka houseboatów w Elblągu na eksport do W. Brytanii i istnieje szansa, że ta firma, co je zbudowała zainwestuje tutaj. Niedawno do portu w Elblągu przybyła nowa firma i już buduje plac składowy do przeładunków i podnosi nabrzeże na działce o powierzchni 0,5 ha. "
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  6
  Zuber42(2021-06-18)
 • @TeofilSkorupa - Trochę nie rozumiem, dlaczego nikt z ochoczo piszących tutaj jeszcze nie wyłapał sarkazmu pana Teofila. To jest bardzo czarny humor. Na poziomie Monty Pythona. Gratuluję panu Teofilowi takiego poczucia humoru.
 • @monty - Teofila nie docenili - słaby ten Monty Python w jego wykonaniu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  2
  edytowany(2021-06-18)
 • @TeofilSkorupa - PARTIA złotymi posążkami płaci za motywowanie takich jak ty. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  3
  GłębokaMyśl(2021-06-18)
 • @Zuber42 - 0,5 ha, gigant.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  2
  GłębokaMyśl(2021-06-18)
 • @GłębokaMyśl - Nieee, no jasne, tyle tych hektarów tam jest że trzeba się przyczepić że 0,5 to mało. Masz negatywny przekaz. Jak chyba większość komenyujących, nie tylko tu. Smutne jest takie życie, że ciągle skupiacie się na tym żeby coś zganić, skrytykować. Żadnych pozytywnych aspektów, że coś dobrze zrobiono, że może to jakś szansa, że władze miasta czy kraju o coś się postarały itd. Naprawdę i szczerze współczuję.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  3
  ciepłojest(2021-06-18)
 • @GłębokaMyśl - Nie musi być gigantem, ważne, że jakaś firma przyszła i coś będzie robić, wbrew temu co twierdzili malkontenci.
 • @GłębokaMyśl - Głęboka myśl, żeby Polska się rozwijała, to trzeba coś robić, budować infrastrukturę, a nie gadać to się nie opłaca, tamto też, tak gadać każdy potrafi i robić skansen z Polski.
 • @TeofilSkorupa - Nie wierze, ze są tacy ludzie. .. po prostu nie wierze!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Natalia@@@@@(2021-06-18)
 • @TeofilSkorupa - Aty piszesz jak byś był z sekty jakieś piśioskiej!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  Olimpijczyk#(2021-06-18)
Reklama