UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • @TeofilSkorupa - przecież pis nie chce dać pieniędzy na remont portu w Elblągu łącznie z cała infrastrukturą aby mogły tam wpływać statki pełnomorskie, innymi słowy prze kanał będą przepływać barki i kajaki. Może się do tego odniesiesz a nie siejesz tępą pisowska propagandę.
 • @kek - Najpierw może przestańcie pluć i gryźć rękę która was karmi. .. Mieszkańcy muszą zrozumieć że dopóki będą wybierać ludzi nieodpowiednich którzy podstawiają rządowi nogę i utrudniają jego starania miasto może napotykać na oczywiste, obiektywne trudności.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  18
  TeofilSkorupa(2021-06-18)
 • RobertKoliński @TeofilSkorupa - Plus jak stąd do 500+ za: "miasto może napotykać na oczywiste, obiektywne trudności"xD Hashtagi: #ObiektywneTrudnosciBudzetowe, #RiGCz
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  4
  RobertKoliński(2021-06-18)
 • @TeofilSkorupa - Tymi nieodpowiednimi ludźmi jest rząd, skorupo.
 • @TeofilSkorupa - Wielki Lizusie, Brylancie nasz czopkowania, etalonie klakierstwa, rycerzu propagandy to, że ty dostajesz forsę za swoje tu dokonania nie oznacza, że w tym regionie znajdzie się większość, którą można kupować jak makrele w biedrze. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  10
  GłębokaMyśl(2021-06-18)
 • @TeofilSkorupa - przecież nieodpowiedni ludzie już zostali wybrani. bardziej nieodpowiednich nie ma. na wyspie robinsonem będzie jarosław, a teofil -pietaszkiem. zgadnijcie co będą razem robić. Hashtagi: #hahaha
 • @kek - A jak prawnie te danie pieniedzy sobie wyobraqzasz skoro port nalezy do miasta jeste komunalny?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  Realista1(2021-06-21)
 • POprzednicy POkazali co potrafią. Mieli wszystko, całe media i przegrali wybory. A mistrzostwo pokazał Bronisław Komorowski. Te rządy też nie są idealne, ale nie żadnych innych na horyzoncie. Lewica czy Szymon to odgrzewane kotlety.
Reklama