UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ile by za te pieniądze można by zrobić dróg, przedszkoli, złobków, pomóc firmom wyjsc z zapasci. Wywala sie w błoto tyle pieniadzy. .To jakis obłęd.
  • @007 - Nie wywala się, a daje zarobić swoim. I większy będzie koszt tego "Misia na miarę naszych możliwości", tym więcej z tego urwą osoby przy korycie. Tam się nikt z kosztami nie szczypie i wydają nasze pieniądze jak pijany marynarz, historia ich za to kiedyś rozliczy. Przykre jest tylko to, że tyłu głupców nie potrafiących dodać dwa do dwóch temu procederowi radośnie przyklaskuje. Człowiek się dziwi skąd u nas wnuczki, Skoki, Amber Goldy, bańka w nieruchomościach + eldorado kredytowe które za kilka lat skończy się tak samo jak z frankowiczami. Mają owce, to je strzygą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    Ryszard O.(2021-06-18)
  • RobertKoliński @Ryszard O. - Na razie jeszcze nie strzygą, tylko gadają, że strzyc będą, a już oligarchia trzęsie portkami o swoje zakumulowane złote runo - osobiście mam nadzieję, że w pierwszej kolejności dobiorą się do zagranicznych kont poukrywanych przez różnych podejrzanych aparatczyków systemu np. w Londynie:)#TakByło 🚩 [#AkademiaTowarzyszaKleksa] Hashtagi: #PanUsiadziePanPoczekaSieZalatwi;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    6
    RobertKoliński(2021-06-18)
  • @RobertKoliński - Czy Ty też popierasz PIS, jak lewica? Napisz uczciwie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    ciekawy(2021-06-18)
  • RobertKoliński @ciekawy - 1.Lewica nie popiera PiS, Lewica popiera niektóre lewicowe rozwiązania i pomysły tego rządu, ale im bardziej się przygląda rysującym się konkretom Nowego Ładu, tym bardziej jej oczy krwawią; 2.Ja mam podobnie, tylko mi oczy już wczoraj wypadły, kiedym obaczył zdjęcia z KWW Dolinka i jeszcze ich nie znalazłem. 3.Oraz jestem stały w uczuciach i popieram tylko kolektywnych lewaków z Razem, acz tych nielicznych dobrych pomysłów dobrej zmiany do śmieci przecież wyrzucał nie będę:) Hashtagi: #CalaWladzaWreceRad!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    6
    RobertKoliński(2021-06-18)
  • @RobertKoliński - Ty chcesz popularność zdobyć pisząc Polakom: Cała władza w ręce rad? Czasami coś poprawnie pomyślisz, ale. .z tymi radami. .. przeginasz Waść.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    5
    edytowany(2021-06-18)
  • @RobertKoliński - "Lewica nie popiera PiS"- Te niedawne wspólne uściski z usmiechami, pocałunki prawie z języczkiem, o czym świadczyły. Bo dla mnie tylko o jednym. Już mnie nie interesujecie, podobnie jak Wasz wasz wspólnik, komuszy PIS. Pozdrawiam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    edytowany(2021-06-18)
  • RobertKoliński @edytowany - Drogi lib-trollu, pisząc o czymkolwiek per "komuszy"sam wystawiasz sobie świadectwo prawackiego oszołoma, który z lewicą nigdy nie miał nic wspólnego, zatem - mała strata, krótki żal:)Co zaś do wspomnianej popularności, to mi ona na nic, ja chcę żeby to Rady Robotnicze i Zakładowe oraz Związki Zawodowe zdobyły w Polsce popularność i zaczęły w końcu stanowić przeciwwagę dla wszechwładzy złodziejskiego kapitału, ot, mały krok człowieka:)[„Cała władza w ręce rad”, te słowa wypowiedziane przez Lenina stały się mottem przewodnim demokracji rad, nie były przyjęte z entuzjazmem, bo w czasie gdy je wypowiadał SDPRR(b)miała w nich mniejszość (ok 10%). Dopiero kiedy jego partia przewodniczyła rewolucji październikowej zdobyła większość w radach, szczególnie w wielkich miastach, Moskwie i Petersburgu. ] Hashtagi: #TaxTheRich, #PodatekProgresywny, #CITbidena
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    6
    RobertKoliński(2021-06-18)
  • @RobertKoliński - Nie jestem prawakiem, ani lewakiem i nic sobie nie wystawiam, po prostu kręci mnie, jak czytam o RADACH. Przeżyłem już raz rady, czy podstawowe organizacje partyjne i wiem doskonale co to jest, kolejny sposób na życie cwaniactwa. Polska cwaniakami stoi od zawsze, naiwna i biedna reszta narodu zasuwa na ich utrzymanie w pocie czoła. Sorry, ale taki mamy klimat, no nie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    edytowany(2021-06-18)
  • RobertKoliński @edytowany - Bo z historii należy się uczyć i wyciągać z niej wnioski na przyszłość, a nie tylko ją rozpamiętywać i typowo po nadwiślańsku martyrologizować; Hashtagi: #HistoriaMagistraVitaeEst, #CYCEron
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    6
    RobertKoliński(2021-06-18)
  • @RobertKoliński - Historia niestety uczy, że Twoje wspaniałe RADY były ostoją cwaniaków, a nie demokracji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    edytowany(2021-06-18)
  • RobertKoliński @edytowany - Większym zbiorem cwaniaków, niż post-styropianowo-klerykalna oligarchia rabująca od 32 lat Polskę? Nie sądzę;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    6
    RobertKoliński(2021-06-18)
  • @RobertKoliński - Zadam niedyskretne pytanie, ile masz lat dobry człowieku ? Nie pamiętasz sklepów wewnętrznych w KW PZPR, do których mieli wstęp jedynie towarzysze z uprawnieniami do wstępu ? Konsumów na terenie komend milicji, gdzie zaopatrzenie nie przystawało do tego na mieście ? Stołówek dla panów funkcjonariuszy tak milicji jak i PZPR, w których menu wyróżniało się tak poziomem cen jak i ilością serwowanych potraw ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    GłębokaMyśl(2021-06-18)
  • RobertKoliński @GłębokaMyśl - A życie jego - trud trudów, A tytuł jego - lud ludów; Z matki obcej, krew jego dawne bohatery, A imię jego czterdzieści i cztery; Hashtagi: #DoSiego1945Roku!, #socjalizm, #postep, #RiGCz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    5
    RobertKoliński(2021-06-18)
  • @RobertKoliński - Nie, 42 !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    GłębokaMyśl(2021-06-18)
  • @GłębokaMyśl - Ma zbyt mało lat, niestety.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    edytowany(2021-06-18)
  • RobertKoliński @edytowany - I znowu za młodym na Heroda. .. ; ( Hashtagi: #ToHerodNigdyNieBylMlody?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    RobertKoliński(2021-06-18)
  • @RobertKoliński - :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    edytowany(2021-06-18)
  • @RobertKoliński - No i jakie później były efekty rządów komunistów. Każdy może się dowiedzieć. Głód, bieda i zamordyzm. Tyle zrobili lewacy. Nigdy więcej.
Reklama