UWAGA!

Premiera uchwytów meblowych Hettich tylko w Laymanie !

 Premiera uchwytów meblowych Hettich tylko w Laymanie !

Po długim weekendzie czas wziąć się do pracy, czas na zmiany, czas na nowości, czas na premiery! Już 27-28 czerwca w firmie handlowej Layman przy ulicy Malborskiej 91 B, firma Hettich zaprezentuje swoją nową kolekcję uchwytów meblowych z serii ProDecor.

Firma Hettich wyznaje zasadę, że trendy zmieniają świat. Powstają one w wyniku nieustannych zmian zarówno społecznych jak i technologicznych. Trendy pozwalają na wyrażenie własnej osobowości. Kolekcja uchwytów ProDecor jest konsekwentnie ukierunkowana rynkowo i ułatwia nabywcy mebla identyfikowanie się z jego własnym stylem, jak również stanowi ułatwienie w ukierunkowanej na trendy indywidualizacji mebli. Na podstawie wnikliwych badań rynku oraz badań perspektywicznych Hettich Trendforum zdefiniowało cztery wiodące trendy: New Modern, Deluxe, Oraganic oraz Folk. Odkryjcie Państwo świat trendów ProDecor – oraz wiele nowych pomysłów do Państwa kuchni i mebli.
      
      

 


       Serdecznie zapraszamy! Podczas spotkania w poniedziałek i wtorek każdy będzie mógł otrzymać najnowsze katalogi firmy Hettich. Jednocześnie wszystkie dodatkowe informacje o premierze uchwytów znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.layman.com.pl.
      


       --------------- Reklama -------------

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie