UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Prezydent rozmawiał w Warszawie o elbląskim cieple

 
Elbląg, Prezydent rozmawiał w Warszawie o elbląskim cieple
(fot. EPEC)

Miasto uzależniło kontynuację rozmów z Energą Kogeneracja od przedstawienia przez EKO docelowego modelu zaopatrzenia Elbląga w ciepło - brzmi dzisiejszy komunikat służb prasowych prezydenta Elbląga. Dzisiaj prezydent na ten temat rozmawiał w Ministerstwie Aktywów Państwowych. A EKO potwierdziła swój udział w nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej, która powinna odbyć się w przyszłym tygodniu. 

Dzisiaj (5 lutego) w Ministerstwie Aktywów Państwowych w Warszawie odbyło się spotkanie przedstawicieli władz miasta (prezydent Witold Wróblewski i wiceprezydent Janusz Nowak), spółki EPEC (prezes Andrzej Kuliński), Energi Kogeneracja (która jest spółką należącą do skarbu państwa) i przedstawicieli Urzędu Regulacji Energetyki. 

- Podczas spotkania strony przedstawiły swoje możliwości w zakresie wytwarzania ciepła w najbliższym sezonie grzewczym. Następnie prezes URE przedstawił dostępne narzędzia regulacyjne i warunki koncesyjne, spoczywające na przedsiębiorstwach energetycznych. Strony podtrzymały wolę kontynuacji rozmów, które to rozmowy Miasto uzależniło od przedstawienia przez Energę Kogenerację docelowego modelu zaopatrzenia miasta w ciepło. Tylko bowiem w oparciu o konkretny model, z wyraźnie określoną rolą Energi można budować współpracę. Energa Kogeneracja potwierdziła swój udział w sesji Rady Miasta, która zostanie  poświęcona tej tematyce - informuje Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga. 

Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej na temat docelowego modelu zaopatrzenia miasta w ciepło powinna się odbyć w przyszłym tygodniu. Przypomnijmy, że wniosek o jej zwołanie złożyło dziewięciu radnych Koalicji Obywatelskiej i KWW Witolda Wróblewskiego. 

red. na podst. informacji UM Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama