UWAGA!

Promocja elbląskiego biznesu w Kaliningradzie

We wrześniu w Kaliningradzie zostanie uruchomione Przedstawicielstwo Informacyjne Elbląga. To możliwość dla naszych przedsiębiorców do promowania się za wschodnią granicą. Do końca sierpnia zainteresowani mogą składać swoje materiały reklamowe w Urzędzie Miejskim.

Jednym z głównych zadań przedstawicielstwa będzie promocja naszego miasta wśród rosyjskich przedsiębiorców oraz informowanie na temat możliwości rozpoczęcia działalności gospodarczej w Elblągu, jak nawiązać współpracę z elbląskimi przedsiębiorcami oraz z Elbląskim Parkiem Technologicznym, w co inwestować.
       Elbląskie firmy oraz instytucje zainteresowane tego typu współpracą mogą dostarczać swoje materiały promocyjne w języku rosyjskim do Departamentu Rozwoju, Inwestycji i Dróg-Biura Obsługi Inwestorów, pok. 316 w Urzędzie Miejskim.
       - Zainteresowanie jest spore, nie wszyscy, którzy dopytują, dostarczyli materiały – mówi Anna Kleina, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga. – To głównie reprezentanci branży meblowej, budowlanej, a także handlu, agencje pośrednictwa nieruchomościami, developerzy. Termin przyjmowania materiałów przedłużyliśmy do końca sierpnia.
       Dodatkowo w przedstawicielstwie każdy zainteresowany Elblągiem mieszkaniec Kaliningradu otrzyma pełen pakiet niezbędnych informacji dotyczących naszego miasta: jak dojechać, jaką bazę handlową, noclegową i restauracyjną posiada Elbląg, jakie są w Elblągu i okolicach atrakcje turystyczne.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama