UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Przedłużony termin w sprawie złożenia zeznania i wpłaty podatku CIT

 
Elbląg, Przedłużony termin w sprawie złożenia zeznania i wpłaty podatku CIT
fot. Witold Sadowski, arch. portel

Urząd Skarbowy w Elblągu przypomina o przedłużonym do 31 października 2019 r. terminie w sprawie złożenia zeznania i wpłaty podatku CIT.

Urząd Skarbowy w Elblągu przypomina o przedłużonym do 31 października 2019 r. terminie w sprawie:

- złożenia zeznania o wysokości dochodu osiągniętego (straty poniesionej) w roku podatkowym (CIT-8, CIT-8AB),

- wpłaty podatku należnego albo różnicy między podatkiem należnym od dochodu wykazanego w zeznaniu a sumą należnych zaliczek za okres od początku roku 
      dla podatników podatku dochodowego od osób prawnych, których rok podatkowy rozpoczął się po 31 grudnia 2018 r. i zakończył się przed 1 lipca 2019 r. 
      
      Podstawę przedłużenia terminu stanowi rozporządzenie z 25 kwietnia 2019 r. w sprawie przedłużenia terminu do złożenia zeznania o wysokości dochodu osiągniętego (straty poniesionej) w roku podatkowym i wpłaty należnego podatku dochodowego od osób prawnych (Dz. U. z 2019 r. poz. 788).
      
      Podatnicy, których rok podatkowy zakończył się w lipcu 2019 r. obowiązani są składać zeznania i dokonać wpłaty podatku w tym samym terminie 31 października 2019 r.

 

Aneta Dziemidowicz, Urząd Skarbowy w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama