UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • EPEC dysponuje tylko i wyłącznie pieniędzmi pobieranymi od mieszkańców. Skandaliczne jest to chowanie się za tajemnicą przedsiębiorstwa. Jestem pod wrażeniem Panów determinacji i konsekwencji. Tak powinni działać radni. Platformo, patrz, myśl i ucz się. Powodzenia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  75
  10
  Maria Kasprzycka(2020-06-22)
 • @Maria Kasprzycka - Tak jak każda inna firma handlowa i usługowa w Elbągu. Czy to oznacza, że każdy radny może każdą firmę i każdego sprzedawcę, dostawcę kontrolować? To uprawnienie wynika z prawa własności. Jest to firma samorządowa. I samorząd ma prawo ją kontrolować. Nie znam tylko odpowiedzi, czy indywidualny radny, bez upoważnienia całej rady, ma prawo kontroli. I w jakim zakresie. Pani to powinna wiedzieć.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  10
  entuzjasta(2020-06-22)
 • @Maria Kasprzycka - Pani Mario senator Wcisła musi być dumny kogo wystawiła Platforma Obywatelska w 5 okręgu na prawda?!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  1
  Na_ulicy_mówią(2020-06-22)
 • @Maria Kasprzycka - Albo tylko albo wyłącznie. Prosze to zapamiętać
 • @entuzjasta - Co za brednie kontrolowac powinna firma z zewnotsz a nie z danei firmy jakis samorzad czyli sami siebie bendom kontrolowac to napewno bendzie wszystko ok
 • MariuszLewandowski-Fc @Maria Kasprzycka - Pani Mario podczas negocjacji z partnerem strategicznym każda informacja o spółce może mieć znaczenie. Skoro negocjacje dotyczyły tak poważnej sprawy jak umowa wieloletnia to należało skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej. Pytanie jest zatem inne - czy w Elblągu nie ma dobrych prawników czy też prawnicy z Elbląga nie gwarantowali tajemnicy wobec kontrahenta ? Rozumiem że wolałaby Pani żeby Pan Opaczewski uzyskał ważne informacje i przekazał je swojemu koledze Rafałowi Traksowi zatrudnionemu w Enerdze ? Proponuję pomyśleć kto w co gra a potem wyrażać zachwyt nad białym wywiadem gospodarczym
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  12
  MariuszLewandowski-Fc(2020-06-23)
 • @MariuszLewandowski-Fc - Panie Mariuszu, jak Pan wie jawność jest podstawową zasadą funkcjonowania samorządów oraz dysponowania środkami publicznymi. Zgadzam się z Panem, że można chronić niektóre informacje podczas negocjacji, ale nie można wykorzystywać negocjacji do ukrywania wszystkiego. Poza tym umowa podpisana, więc elblążanie powinni ją poznać, bo oni fe facto wszystko finansują. Powinni też wiedzieć, co ich czeka w przyszłości. Też planują swoje budżety. Pozdrawiam serdecznie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  0
  Maria Kasprzycka(2020-06-23)
 • @Maria Kasprzycka - Pani Mario, Ameryki pani nie odkryła, to są nasze pieniądze którymi dysponują ludzie nieodpowiedzialni i niezwiązani z Elblągiem.
 • Dla nich to i ziemia jest płaska, a co tu o Ameryce opowiadać
 • @Maria Kasprzycka - Przepraszam że pytam, co w tej sprawie zrobiła szanowna pani siedząc wiele lat w Radzie Miejskiej?
 • @Maria Kasprzycka - Proszę nie podawać takowych przykładów za wzór do naśladowania, bo to nie jest nawet zabawne?
Reklama