UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Świetnie! 10 m za oknem rudera z okopconymi oknami. Mieszkania od strony dawnego miasteczka rowerowego bomba, ale te od ulicy z hałasem GE? 100 mieszkań? To nie jest duża działka
  • Gdzie ty masz tam hałas? W GE pracuje sie w budynach, To jest jedna z cichszych ulic w Elblagu :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    4
    Jerzy Lebioda(2021-03-05)
  • @Jerzy Lebioda - Na zewnątrz hali jest suwnica bramowa. W czasie jazdy duzy halas. W lecie kiedy sa otwarte hale, caly halas z obróbki (bardzo głośny)jest na zewnatrz. Patodeweloperka
  • @Jerzy Lebioda - Pospaceruj sobie latem w około zakładu, to usłyszysz jakie tam są odgłosy (nie tylko z GE)
  • Dokładnie jestem tam codziennie i objeżdżam tam hale do okola z paczkami. Jeżeli chodzi o hałas jest nie do porównania w odsłuchu biorąc pod uwagę hetmanskiej, grunwaldzką 12-lutego czy daka dabka. Większy hałas jest na dolnej od strony ulGrazyny Hashtagi: #Kurier
  • tam nie ma hałasu, pracownicy potwierdzają
  • @marat - ja mieszkam niedaleko - tam jest cisza i spokój - okolica jest super.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    tubylec..(2021-03-19)
  • Ja tamtędy chodzę 5 razy w tygodniu do pracy. Wieczorem wracam ze starego miasta ta ulica. Najgłośniej na tej ulicy jest wtedy gdy przejeżdża samochód. Jak rano idę do pracy to słyszę hałas od strony ronda i ulicy Robotniczej. Jeżeli jest hałas od strony hali to inne dźwięki go zagłuszają. Jeżeli chodzi o suwnice :), to na prawdę ciężko zobaczyć ja w ruchu :). Przez pewien czas myślałem ze jest wyłączona z ruchu. Moze jest uzywana wtedy gdy jestem w pracy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Jerzy Lebioda(2021-03-23)
Reklama