UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Widzę, że mój niewinny, zachęcający lud miasta Elbląga do przemyśleń komentarz wywołał sporo emocji & kontrowersji, zatem wyjaśniam na spokojnie:)Otóż nie ma oczywiście żadnego przymusu w dorzucaniu się do słusznych i potrzebnych inwestycji komunalnych. JEDNAKOWOŻ (!; )istnieje coś takiego jak przyzwoitość, dobre praktyki oraz tzw. społeczne otoczenie biznesu, na które jednym z narzędzi oddziaływania jest tzw. public relations. Skuteczny i mądry przedsiębiorca chcący oprócz zwiększania zysków tworzyć jednocześnie dobrą opinię i pozytywne publicity nt. swojego biznesu powinien brać te czynniki pod uwagę. I teraz zastanówmy się: 1.Miasto Elbląg funduje w ostatnich latach m. in. drogi do biznesów naszego "lokalnego magnata", na co nakłady z miejskiego budżetu są milionowe. 2.Firma otrzymuje pomoc publiczną w ramach tzw. "tarczy antykryzysowej", której wysokość jest również milionowa. 3.Jak w międzyczasie wygląda kwestia zatrudnienia i płac w zakładzie, to najlepiej odpowiedzą na to pytanie obecni i byli pracownicy lokalnego potentata. 4.Przedsiębiorca będący właścicielem sąsiadującej z Muszlą Koncertową restauracji "Myśliwska"powinien wiedzieć, że oba te obiekty są częścią pewnej całości stanowiącej historyczną spuściznę Elbląga. (. .. ) Hashtagi: #TaxTheRich, #PodatekProgresywny
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    RobertKoliński(2020-10-03)
  • @RobertKoliński - Wlasnie nie mowiac o wolnej strefie ekonomicznej. Gdzie nie placi sie podatkow. do tej pory nikt mi nie odpisal 5 miesiecy ani z modrzewiny ani olsztyna jakie moja firma ma szanse zeby wejsc do tej strefy. to swinstwo i ohyda.
Reklama