UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Aż o 252 mld zł w skali roku wzrósł dług publiczny Polski - wynika z danych zaprezentowanych w czwartek przez Eurostat. Najprawdopodobniej do końca 2020 roku przekroczona została konstytucyjna bariera 60 proc. Kolejny przykład na to co te s. .. syny czynią z tym krajem
  • Buahha. W co wy ludzie wierzycie. Kierunek dobry tylko rzeczywistość jest gorsza. Według większości niezależnych ekonomistów ukryty dług publiczny jest znacznie wyższy niż ten podany przez ministerstwo finansów. Już w zeszłym roku nieoficjalna kwota podana przez GUS wynosiła prawie 5 bln złotych, co stanowiło 276 proc. produktu krajowego brutto. Poczytajcie gdzie i w jaki sposób ten dług jest ukrywany np. BFG. Miłego weekendu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Antykomunista.(2021-01-22)
  • @Antykomunista. - ale po co się wysilasz jak towarzysz nie wie co to jest pkb i co to jest dług i w ogóle nic nie wie, to jest jak z Bogiem żaden nie istnieje i już :D rewolucja socjalistyczna załatwi te kwestie, przykład : mam 4 krowy jestem burżujską świnią :D i musze się podzielić z tymi co nie mają i mam już 2 krowy i wszyscy są szczęśliwi :D, albo mam 100zł i tez jestem burżujską świnia no to podziele się z tymi co nie maja i mam już 30zł i wszyscy są szczęśliwi :D a na straży tego dzielenia bedzie stał sobie towarzysz i brał procent tak aby sprawiedliwie dzielić i też bedzie szczęśliwy i wszyscy bedą szczęśliwi na samym końcu :D
Reklama