UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Ratuszowa patologia, bezmyślność, samorządowa daremność i rozlewania miasta. [Nie mam teraz czasu za bardzo, żeby tych darmozjadów celniej określić więc chwilowo tyle. ] #NIEdlaRozlewaniaMiasta! #nieudaczniki Hashtagi: #LegendarnaRatuszowaNieudolnosc, #patologia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    32
    RobertKoliński(2022-01-27)
  • @RobertKoliński - Panie Robercie (przepraszam za poufały zwrot), chcę zapytać. Czy naprawdę pan musi w każdej sprawie wydalać z siebie jakiś komentarz? Robi się to nudne i niestrawne, zresztą już od dawna ma pan swoich przeciwników którzy jawnie pana ośmieszają. Czasami napisze pan coś nawet trafnie ale tylko czasami. Czy mógłby pan więc ograniczyć się do pisania czasami?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    1
    Będzie lepiej(2022-01-27)
  • @Będzie lepiej - Nie rozumiesz jego działania? Kłamstwo 100 razy powtórzone staje się prawdą - Metoda pisu i ich podnóżków - tzw. lewicy
  • @RobertKoliński - Ciągle ciebie wali, przenieś się do Kocborowa
  • @Będzie lepiej - Wariata się pytasz?
  • @RobertKoliński - Ta nienawiść do wszystkiego co nie czerwone zgubi cię. Zastanawia mnie jak to jest że masz pomysły (niby)na wszystko tylko brak Ci pomysłu na swoje życie żyjesz z dnia na dzień zapewne co miesiąc liczysz na jakiś zasiłek. Chwalisz się swoim wszechstronnym wykształceniem a pracujesz gdzie pracujesz na umowę zlecenie? Jak to jest wytłumacz choć raz bez bluzgów dlaczego mimo tak ogromnej wiedzy na wszystkie aspekty życia stoisz w miejscu a wręcz się cofasz w życiu zawodowym? Ujadasz na każdy artykuł od rana do wieczora czy Twój pracodawca wie ile czasu poświęcasz na pisanie tych bzdur? On naprawdę jeszcze chce Ci płacić?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    Niszczlewactwo(2022-01-27)
  • Zapomniałeś o mistrzach obłudy. Donald i PO najlepsi. Inni dopiero się uczą. Lewica nie chce się podporządkować to trzeba po niej jechać. Brawo troluj.
Reklama