UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Remont jednej ulicy i taki raban, śmiechu warte. Prawda jest taka że ta władza nie radzi sobie z niczym i najwyższy czas ja odwołać i wybrać ludzi odpowiednich.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    33
    36
    TeofilSkorupa(2021-06-07)
  • @TeofilSkorupa - Teofil tu masz racje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    19
    Ferdek.Schichau(2021-06-07)
  • @Ferdek.Schichau - To prawda, ja mam zawsze rację.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    18
    TeofilSkorupa(2021-06-07)
  • @TeofilSkorupa - Teosiu, GM proponuje ciebie do władzuchny. Tyś jedynym PiSuarem nadobnym, który celnie nokautuje wszystko, co nie pochodzi od umiłowanej PARTII ludu leniwego przewodniczki, który na pińset plusie popasa bazą wyborczą Populizmu i Socjotechniki pozostając. .. Wiwat nieustraszony szermierz propagandy, Teofil Skorupa !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    12
    GłębokaMyśl(2021-06-07)
  • @GłębokaMyśl - Twoja komunistyczna ironia jest naprawdę bardzo niskich lotów ale czego można oczekiwać od osobnika zaślepionego nienawiścią i słabego intelektualnie i moralnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    16
    TeofilSkorupa(2021-06-07)
  • @GłębokaMyśl - jedno elblążanom można przyznać. to ludzie najbardziej marudni, kłótliwi, sąsiad na sąsiada donosi, a to, że auto zaparkował na chodniku, nie aptrząc, że ma ciezkie zakupy do wniesienia. nie ma wzajemnej zyczliwości, bo tu jest mieszanka wybuchowa ludzi z całego świata. . powinniśmy zmienić podejście do każdego, to nas powinno odróżniać od zwykłego gbura :)to my tworzymy spoleczność. wstyd mi za takie obraźliwe komentazre. jeden drugiego wyzywa od chamów, debili, itd. to świadczy o wychowaniu. ludzie z całej polski to czytają i co widzą :)prostaków i chamów. i uciekają jaknajdalej, hahahahah bo tu nawet wariat nie wytrzyma.
  • @TeofilSkorupa - odpowiednich czyli pisiorów ? NIGDY
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    ANTY pis(2021-06-08)
Reklama