UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Szpital szuka dyrektora

 
Elbląg, Szpital szuka dyrektora
fot. arch. portEl.pl

Tylko do 15 lutego ratusz czeka na oferty kandydatów na stanowisko dyrektora Szpitala Miejskiego w Elblągu. Konkurs został ogłoszony, bo dotychczasoweu szefowi placówki Mirosławowi Gorbaczewskiemu skończyła się kadencja na tym stanowisku.

Mirosław Gorbaczewski elbląskim szpitalem kieruje od 2006, kiedy jeszcze funkcjonował jako jednostka wojskowa. Przeprowadził szpital „do cywila”,przekształcając go w Elbląski Szpital Specjalistyczny,  w 2016 r. został dyrektorem połączonych placówek przy ul. Komeńskiego i Żeromskiego – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II. W tym roku kończy mu się kadencja na tym stanowisku.
       W związku z tym ratusz ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Szpitala Miejskiego. Kandydat powinien legitymować się wykształceniem wyższym oraz co najmniej pięcioletnim stażem pracy na stanowisku kierowniczym albo ukończonymi studiami podyplomowymi na kierunku zarządzanie i co najmniej trzyletnim stażem pracy. Powinien też mieć wiedzę i doświadczenie dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków dyrektora Szpitala Miejskiego.
       Oferty można składać do ratusza do 15 lutego. W ciągu miesiąca prezydent chce wybrać nowego dyrektora. Mirosławowi Gorbaczewskiemu umowa o pracę kończy się 14 lutego.
       - Nie ma jeszcze decyzji, jak będzie wyglądał nadzór nad szpitalem w okresie pomiędzy 15 lutego, a objęciem stanowiska przez nowego dyrektora – poinformował nas Łukasz Mierzejewski z biura prasowego elbląskiego ratusza.
       Nie ma też formalnych przeszkód, aby Mirosław Gorbaczewski stanął do konkursu na dyrektora Szpitala Miejskiego na kolejną kadencję. 
      
SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama