UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Narracja Covid-19 to profesjonalna operacja psychologiczna zaprojektowana przez sztab psychiatrów i psychologów, mająca na celu całkowite zburzenie obecnej percepcji świata i stworzenie Nowego Ładu. Jest częścią Agendy 2030 realizowanej przez ONZ mającej na celu całkowite przemodelowanie życia i stosunków społecznych. Żeby to osiągnąć trzeba najpierw skłonić ludzi, żeby zgodzili się na wszystko. To, co się obecnie dzieje i techniki, które są stosowane oparte są na schemacie osaczania ofiary przez psychopatę, tylko że w skali makro. Wszyscy jesteśmy ofiarami. Będziemy ofiarami jeszcze przez kilka lat, dlatego ważne jest, żeby wiedzieć, jakiej psychomanipulacji jesteśmy poddawani a także jak się przed tym bronić.
  • "Narracja Covid-19"- Natomiast ja odnoszę wrażenie, ze TWOJA (i Waszej organizacji)narracja, nazywa się celową dezinformacją. Tak, to celowe działanie grupy złych ludzi, szczególnie zainteresowanych w tym, by ta Covidowa zaraza trwała jak najdłużej. Poczytałem Twoje chore posty i trudno mi będzie zmienić zdanie o Was.
  • Czy to co wszędzie z oślim uporem wypisujesz zły człowiku, to nie jest czysta psychomanipulacja?
  • Typowy przykład mądrego inaczej.
Reklama