UWAGA!

Toyota zaprasza

2008-05-28
Aktualizowany 2008-05-29 08:32
Elbląg, Solon Toyoty zaprasza na jazdę próbną.
Solon Toyoty zaprasza na jazdę próbną.

Autoryzowany Dealer TOYOTY - firma Knedler s.j. www.toyota-knedler.com.pl zaprasza do odwiedzenia salonu przy ul. Fromborskiej 4 w Elblągu. Przedstawimy Państwu nową atrakcyjną ofertę na samochody. Zbliżają się wakacje, może to właściwy czas na zmianę auta i zakup nowej Toyoty w korzystnej cenie, z atrakcyjnym ubezpieczeniem i kredytem.

Specjalny program finansowania Twojej nowej TOYOTY i możliwość ubezpieczenia nowego auta za 1 proc. jego wartości - to nasza odpowiedź na rosnące oczekiwania klientów. Przyjdź i zobacz, co dokładnie mamy Ci do zaoferowania. Nasze argumenty z pewnością pomogą Ci podjąć decyzję, jaki model marki TOYOTA będzie dla Ciebie najlepszy.
     
     Oferta promocyjna pełnego, pakietowego ubezpieczenia obejmuje modele: Auris, Corolla, Corolla Verso, Avensis. Decydując się na zakup wybranego modelu do końca lipca tego roku, otrzymują Państwo ubezpieczenie za 1 proc. ceny samochodu.
     
     Dodatkowo obniżyliśmy o 5 proc. ceny samochodów terenowych Rav4 , Land Cruiser 120 i Land Cruiser V8.
     
     Niewątpliwie atrakcyjność oferty dopełniają specjalne wersje wyposażenia „PREMIUM”, które gwarantują wyższy komfort i podkreślają prestiż marki Toyota.
     
     Wspólnie z Toyota Bank Polska proponujemy nowy program kredytowy „niska rata”. Jest on skierowany do osób, które chcą płacić niższą ratę kredytu i zmieniać częściej samochód na nowy.
     
     Nowy cennik aut terenowych, nowy specjalny program finansowania i możliwość ubezpieczenia Twojego nowego auta za 1 proc. jego wartości - to nasza oferta stworzona i dopasowana po to, by wybór był jeszcze prostszy.
     
     Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy, zapoznania się z naszymi propozycjami i odbycia jazdy próbnej Toyotą.
     
      www.toyota-knedler.com.pl

 


     
     
     

-------------------- Reklama ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama