UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ulice w remoncie

2008-04-17
Aktualizowany 2008-04-17 16:09
Elbląg, Ul. Wojska Polskiego w remoncie
Ul. Wojska Polskiego w remoncie

Trwa remont ulic Mickiewicza i Wojska Polskiego. Już został położony nowy wodociąg i gazociąg, a obecnie prowadzone są roboty związane z odnową nawierzchni.

Jak informuje Agnieszka Staszewska, naczelnik Wydziału Promocji UM w Elblągu, został położony i odebrany do użytkowania nowy wodociąg i gazociąg wzdłuż całej ulicy Wojska Polskiego. Zakończone zostały prace nad izolacją budynków mieszkalnych. Obecnie wykonywane są prace nad budową chodników i miejsc postojowych. W maju zostaną zakończone roboty bitumiczne.
     - W wyniku interwencji mieszkańców ulicy Wojska Polskiego dotyczących topól rosnących wzdłuż ulicy podjęto decyzję o usunięciu 17 drzew – dodaje Agnieszka Staszewska. - Drzewa pyliły, jak również powodowały zaciemnienie mieszkań, co miało niekorzystny wpływ na mieszkańców. W ramach realizacji tej inwestycji zostaną wykonane zieleńce oraz nasadzenia niskich krzewów.
     Zgodnie z decyzją inwestora w miejscu usuniętych drzew powstanie od 10 do 12 nowych miejsc parkingowych.
     Agnieszka Staszewska podkreśla również, że obecnie nawierzchnie jezdni obu ulic są w trakcie realizacji i może to być powodem czasowych utrudnień w ruchu.
     
     Mówi pełniąca obowiazki rzecznika Prezydenta Elbląga Agnieszka Staszewska:
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama