UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

W EPT o spółdzielniach energetycznych

Elbląg, W EPT o spółdzielniach energetycznych

13 sierpnia w Elbląskim Parku Technologicznym odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu „Spółdzielnie energetyczne – nowy wymiar energii dla społeczności lokalnej”. To wydarzenie m.in. skierowane do mieszkańców, rolników czy przedsiębiorstw reprezentujących gminy wiejskie i miejsko-wiejskie.

Celem spotkania będzie określenie społeczno-gospodarczych uwarunkowań tworzenia spółdzielni energetycznych w Polsce oraz korzyści, jakie może dać spółdzielnia indywidualnym członkom jak i całej społeczności gminnej, wśród których pojawia się rozwiązanie problemu obniżenia kosztów zasalania w energię elektryczną oraz cieplną Zadaniem spółdzielni energetycznych jest produkcja energii w ośrodkach rozproszonych i konsumpcja tej energii na własne potrzeby spółdzielców, w tym mieszkańców, rolników czy przedsiębiorstw reprezentujących gminy wiejskie i miejsko-wiejskie.

Podczas wydarzenia zostaną przedstawione korzyści dla społeczności lokalnych wynikające z funkcjonowania spółdzielni energetycznych i społeczno-gospodarcze uwarunkowania tworzenia spółdzielni energetycznych. Prowadzący spotkanie porównają koszty uczestnictwa w spółdzielni względem tradycyjnej instalacji z odnawialnych źródeł energii oraz przedstawią, w jaki sposób można zapewnić sobie stabilne dostawy energii elektrycznej z własnym udziałem, a także podpowiedzą, jak realizować lokalne projekty wspierające rolnictwo, gospodarkę oraz politykę samorządową w oparciu o odnawialne źródła energii

Spotkanie odbędzie się w EPT 13 sierpnia, początek o godz. 10.

red. na podst. informacji nadesłanej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama