UWAGA!

Warsztaty dla przedsiębiorców

2011-06-13
12:00
Warsztaty dla przedsiębiorców

W czwartek 16 czerwca w Elbląskim Parku Technologicznym odbędą się warsztaty dla przedstawicieli przedsiębiorstw pt. „Wiedza, Innowacje, Transfer Technologii kluczem do sukcesu przedsiębiorstw”. 

Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie we współpracy z Elbląskim Parkiem Technologicznym oraz Centrum Innowacji i Transferu Technologii działającym przy Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim zapraszają przedstawicieli przedsiębiorstw do udziału w warsztatach pt.
        
       Wiedza, Innowacje, Transfer Technologii kluczem do sukcesu przedsiębiorstw
      
 
       Spotkanie poświęcone będzie transferowi wiedzy i technologii z sektora nauki do przemysłu. W trakcie spotkania zostaną przedstawione min. praktyki w tym zakresie.
       Jest to pierwsze tego typu spotkanie w siedzibie Elbląskiego Parku Technologicznego. Będzie więc ono doskonałą okazją do zwiedzenia jego pomieszczeń.
        
       Warsztaty odbędą się 16 czerwca 2011r. w godzinach 10:00-13:00, w Elbląskim Parku Technologicznym w Elblągu przy ulicy Sulimy 1.
        
       Szczegółowy program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S. A. w Olsztynie.
       Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres email: m.petlak@wmarr.olsztyn.pl lub m.ploska@wmarr.olsztyn.pl, faksem: 89 521 12 60 bądź też telefonicznie: 89 535 67 82, 89 521 12 82.
      

      
                                                                   ----------------Reklama---------------- 
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej