UWAGA!

Zamieszkaj w Regal Parku

2019-01-07
13:00
 

Przy ul. Nowowiejskiej ruszyła budowa Regal Park Flat & Bussiness – kompleksu mieszkaniowo-usługowego, który na zawsze odmieni oblicze Elbląga. Za inwestycję odpowiada spółka TJM Group, znana z podobnych realizacji w Olsztynie: Zielone Tarasy przy ul. Sikorskiego, czy City Park przy ul. Krasickiego.

Powstająca inwestycja Regal Park doskonale uzupełnia przestrzeń na rogu ulic Królewieckiej i Nowowiejskiej. Nowo powstały budynek będzie składał się z dwóch części : 13-piętrowego budynku mieszkalnego i 2-piętrowego budynku usługowo - biurowego. Pod całym terenem inwestycji powstanie hala garażowa. Na dachu do dyspozycji mieszkańców powstanie taras z częścią rekreacyjną. Od strony północnej budynku, na dachu hali garażowej, dodatkowo zostanie utworzony niewielki park, który będzie atrakcją dla mieszkańców Regal Park. Również mieszkańcy bloków przy ul. Bażyńskiego doczekają się uporządkowania terenu przed oknami.
       Dużą uwagę poświęcono wykonaniu części wspólnych takich jak recepcja, która ma spełniać rolę głównego reprezentacyjnego wejścia do budynku, co niewątpliwie podkreśli jego wyjątkowość i zapewni bezpieczeństwo mieszkańcom. Wygodę zapewnią komfortowe windy obsługujące każdy poziom budynku, w tym dwa poziomy hali garażowej. Wszystko to spięte nowoczesną wizją architektoniczną - od brył poszczególnych budynków, poprzez ich wykończenie, po dbałość o aranżację terenów zielonych, w tym placu zabaw dla dzieci.

 


       – Rozpoczynając sprzedaż tej wyczekiwanej inwestycji, czujemy ekscytację i dumę z tego, że możemy przyczynić się do kreowania nowoczesnych przestrzeni w Elblągu, wpływających na rozwój miasta i podnoszących jakość życia jego mieszkańców – twierdzi Aleksandra Kraińska z biura sprzedaży Freedom Nieruchomości, i dodaje – Regal Park to inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum miasta, która zapewnia wysokiej klasy apartamenty i funkcjonalne pomieszczenia handlowe i usługowe.
       Regal Park wyróżnia się elegancją i nowoczesnością. Mimo, iż zlokalizowane w centrum, nie wyklucza kameralnej atmosfery. Dzięki funkcjonalnemu układowi mieszkań i ciekawemu połączeniu cichych wnętrz z przestrzenią miejską stanowi doskonały wybór dla osób szukających wysokiej wygody.
       Sprzedaż mieszkań w Regal Park rozpoczęła się w czerwcu 2018 roku, a zainteresowanie inwestycją nie słabnie. Wciąż dostępne są lokale, których ceny wahają się od 4900 zł do 5500 zł za metr kwadratowy. Oferowane są zarówno kawalerki o powierzchni około 35 metrów kwadratowych, jak i duże apartamenty powyżej 70 metrów kwadratowych, dlatego każdy znajdzie przestrzeń jakiej szuka. Osoby, które zdecydowały się na przystąpienie do zakupu lokalu mieszkalnego w inwestycji, na początku roku 2021 będą mogły odebrać klucz do swojego wymarzonego mieszkania.
       Pełna oferta dostępnych mieszkań, wraz z cenami, kartami lokali i wizualizacjami budynku, znajduje się na stronie internetowej inwestycji: www.regal-park.pl. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z biurem sprzedaży Freedom Nieruchomości z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 31, tel. 55 233 25 39 lub 667 774 100.


       ----- artykuł sponsorowany ------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej