UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ludzie... Nie da się czytać tych komentarzy. Powstaje nowa atrakcja w mieście (mimo że tymczasowa) a tu pojawiają się same słowa krytyki. Nie chcesz, nie przychodź. Ja bardzo chętnie skorzystam z tego koła i na przekór wszystkim malkontentom będę z tego powodu bardzo szczęśliwy i zadowolony :)
  • @Ja. - Nie czytaj, proste
  • @Ja. - Fajnie, że są tu też ludzie potrafiący cieszyć się nawet z małych rzeczy, bo mi już ręce opadają. Też tam będę z rodziną, bo czekam aż coś się w mieście zadzieje i mam zamiar korzystać ze wszystkiego co mi oferuje. To nie miasto jest smutne, to ludzie.
  • @Ja. - Malkontenci zastanawiają się czemu były pieniądze na ankietę w sprawie portu, czemu nie ma na dziurawe drogi, basen, boisko dla dzieci z sp23 a jest na diabelski młyn? Czyżby to była najpotrzebniejsza rzecz dla mieszkańców elblaga?
  • @PL - Zapraszam do treści artykułu, czytamy ze zrozumieniem :) tam jest napisane kto ponosi koszta związane z tą inwestycją
  • @Ja. - Mieszkancy korzystajacy z diabelskiej atrakcji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Ferdek.Schichau(2023-05-25)
  • @Ja. - Wejdź na wieżę widokową Katedry Św. Mikołaja, będziesz 3x bardziej szczęśliwy. Kolejna atrakcja nieudaczników z U. M.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Lek...aż(2023-05-25)
  • @Lek...aż - Nie, nie wejdę na tą wieżę - boję się molestowania
Reklama