UWAGA!

Bo facet też zasługuje na relaks...

2014-09-28
11:52
 

Z okazji święta wszystkich Panów Synergia Soul&Body Space przygotowała specjalną promocję - 20 % rabatu na wszystkie masaże i zabiegi z oferty. Tylko do końca września, w gabinecie przy ul.Garbary 26 można nabyć : Bon upominkowy w prezencie dla mężczyzny z terminem ważności 2 miesięcy lub, Panowie -kupon rabatowy na wybrany z oferty masaż dla siebie do skorzystania w dogodnym terminie 2 miesięcy od dnia zakupu.

Synergia Soul&Body Space to miejsce pełne dobrej energii w którym można doznać wyjątkowej jakości niezwykłych masaży i zabiegów.
       Każda sesja to połączenie umiejętności, odpowiedniej intencji, pasji, uwagi i otwartości na drugiego człowieka i jego aktualne potrzeby.
      
       Dla nas liczy się pasja
      
       Wszystkie elementy składające się na niezwykłą jakość tych zabiegów pięknie współdziałają, harmonizując ciało umysł i duszę dając efekty zdecydowanie piękniejsze w odbiorze przez klienta i skuteczniejsze w działaniu niż czysta, wyuczona technika.
      
       To nie są zwykłe masaże, nie jest łatwo oddać słowami ich jakość którą w dużym stopniu także tworzy pasja i całe serce masażystki Agnieszki Wasilewskiej wkładane w każdą sesję....z całą pewnością warto przyjść i doświadczyć tego na sobie.
      
       Masaże na każdy zmysł
      
       W ofercie gabinetu szczególne miejsce zajmuje Hawajski masaż Lomi Lomi Nui -jest to niezwykłe połączenie rytuału, tańca i hawajskiej pracy z ciałem zwanej Kino Mana. To przepiękny masaż całego ciała wykonywany w atmosferze i w duchu prastarej hawajskiej tradycji.Podgrzewany stół do masażu, ciepły , pięknie pachnący olej, obficie nakładany na ciało, tańczące ruchy bioder masażystki ubranej w kolorową chustę i kwiaty we włosach, płynące po ciele w rytm hawajskiej muzyki, masujące ręce,specyficzne techniki masowania,kolorowe chusty, blask świec... to wszystko pozwala poczuć jedyne w swoim rodzaju uczucie zadowolenia, błogości i relaksu. Ten masaż ma niezwykle szerokie zastosowanie i działa na bardzo głębokim poziomie, można o nim wiele przeczytać, ale żadne słowa nie oddadzą tego, co poczujemy sami.
      
       Dodatkową atrakcją gabinetu są gongi i misy tybetańskie, które służą do wykonywania kolejnego ciekawego zabiegu jakim jest Masaż Dźwiękiem - bardzo często także kojące dźwięki i wibracje tych pierwotnych instrumentów stanowią piękną oprawę i uwieńczenie wielu innych zabiegów w postaci tzw. kąpieli w dźwiękach na zakończenie sesji masażu.
      
       W ofercie gabinetu także dostosowany specjalnie do potrzeb przyszłych mam Masaż Ciążowy - wykonywany w pozycji embrionalnej, z każdym możliwym udogodnieniem koniecznym dla kobiet ciężarnych. Delikatny, bezpieczny, dający cudowne ukojenie i relaks, znoszący napięcia i ciążowe bóle, wspaniale relaksujący mamę i z pewnością uwielbiany tym samym przez maleństwa w brzuszkach.
      
       Szczególne miejsce w ofercie zajmuje także niezwykle delikatna, a jednocześnie skutecznie wspierająca wewnętrzne zasoby organizmu Terapia czaszkowo-krzyżowa - praktycznie dla każdego, niezwykle relaksująca i uruchamiająca wewnętrzne siły organizmu do powrotu do zdrowia, bardzo skuteczna w przypadku wielu dolegliwości i schorzeń - ma bardzo szerokie zastosowanie, zero skutków ubocznych, nie można nią zaszkodzić można za to bardzo zasilić organizm i przypomnieć mu, że "zdrowie nigdy nie ginie, ono skupia nasze doświadczenie".
      
       Wychodząc na przeciw specyficznym potrzebom klientów ale także biorąc pod uwagę moc możliwości każdego z proponowanych zabiegów stworzono ofertę w skład której wchodzą także zwykłe - ale zdecydowanie niezwykle relaksujące masaże pleców na bazie technik masaży: LomiLomi i Peloha dodatkowo uzupełnione masażem głowy i twarzy a także zabiegi autorskie Synergia stanowiące połączenie relaksacyjnego masażu pleców z możliwym do wyboru uwzględnieniem elementów terapii czaszkowo-krzyżowej lub/i masażu dźwiękiem.
      
       Z całą pewnością oferta Gabinetu Synergia Soul&Body Space jest bardzo ciekawa, warto przyjść i sprawdzić na sobie, co wartościowego wnoszą proponowane pod hasłem "Przez relaks do zdrowia" masaże i zabiegi.

 


      
       SYNERGIA

       Soul&Body Space
       ul. Garbary 26
       Elbląg
       tel: 882 059 782
       synergia.elblag.pl

      
      

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej