UWAGA!

Klasyka, która przyda jej się w terenie

 
Milena Gałązka w salonie Optylux
Milena Gałązka w salonie Optylux (fot. Anna Dembińska)

Wzrok ma na tyle dobry, że okulary korekcyjne nie są jej potrzebne. Przydadzą się jej za to te, które ochronią jej oczy przed słońcem, bo Milena Gałązka, uczestniczka programu "Od nowa piękna", spędza bardzo dużo czasu na zewnątrz. W dobraniu okularów przeciwsłonecznych pomogli specjaliści z salonu optycznego Optylux. Zobacz więcej zdjęć. 

Najpierw wzrok naszej uczestniczki przebadał lekarz okulista. Okazało się, że jest dobry, dlatego żadna korekcja nie jest potrzebna. Natomiast tym, co jej się na pewno przyda są okulary przeciwsłoneczne, które może również zakładać zimą. To doskonałe uzupełnienie jej stylu życia, bo Milena bardzo dużo czasu spędza w terenie, ze względu na swoją pracę.
       - Oglądałyśmy wiele oprawek, wybór jest bardzo duży, czasami różnią się takimi drobnymi szczegółami – mówi Milena Gałązka.
       Razem ze specjalistami z salonu Optylux wybrała mocne i solidne oprawki marki Ray Ban, które mają w sobie dużą dozę klasycznej elegancji. Soczewki, które się w nich znajdują zostały wykonane z wysokiej jakości szkła, co gwarantuje doskonałą ochronę przed promieniami UV.

 


       Warto dodać, że w salonie Optylux znajdującym się przy ul. Płk. Dąbka 138/2 (w pawilonach przy dawnej Gildii Kupców Żuławskich) można znaleźć bardzo bogaty wybór opraw różnorodnych marek. I nawet jeśli klient wypatrzy konkretny model, którego akurat nie ma, to pracownicy bez większego problemu mogą go sprowadzić.
       Optylux w każdym ze swoich salonów, również w tym elbląskim, stworzyło również specjalną strefę dla dzieci. To tam można znaleźć dla swojej pociechy oprawki niebanalne, odmienne od tych najbardziej tradycyjnych w kolorze niebieskim czy różowym. Co ważne w salonie przy ul. Płk. Dąbka można również przebadać wzrok, zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Tym zajmują się lekarze okuliści, którzy przyjmują w tygodniu, a także w weekendy.
       Klienci Optylux mają również możliwość bezpłatnej naprawy okularów w każdym z salonów, taki serwis mają zagwarantowany przez cały okres ich używania.
       Salon Optylux przy ul. Płk. Dąbka to nie jedyne miejsce, w którym specjaliści zajmują się naszą finalistką. O mobilizację do bycia fit zadba Endorfina – Centrum Fitness, Odnowy i Rehabilitacji. Milenę Gałązkę pomaluje Szminka – Studio Wizażu Marta Zielińska – Januszkiewicz, a stylizacją zajęło się Makalu. W Klinice Medesta zadbano o medycynę estetyczną, natomiast nowy look to zasługa stylistów z Point Salony Fryzjerskie

mw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Jej portEl

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...