UWAGA!

Nie boję się zmian

 
Elbląg, Aneta Boris w trakcie wizyty w salonie Point przy ul. Płk. Dąbka
Aneta Boris w trakcie wizyty w salonie Point przy ul. Płk. Dąbka (fot. Anna Dembińska)

Ostatni raz farbowała włosy kilka lat temu, teraz mają naturalny odcień. Na co dzień spina je w kitkę, co, jak przyznaje, już się jej znudziło. Aneta Boris, uczestniczka programu "Od nowa piękna" cieszy się, że będzie to mogła zrobić pod okiem fryzjerów salonu Point. Zobacz zdjęcia.

- Moja dotychczasowa fryzura już mi się znudziła, chciałabym zmian. Cieszę się, że będę miała okazję to zrobić pod okiem ekspertów - mówi Aneta Boris, podczas wizyty w nowo powstałym salonie fryzjerskim Point przy ul. Płk. Dąbka. - Zdałam się na doświadczenie fryzjerki, na jej koncepcję. Podjęłam się tej zmiany, więc będzie w porządku, nie obawiam się efektu końcowego.
      Jak dodaje Anita Ochocka, fryzjer salonu sieci Point, włosy uczestniczki programu są naturalne.
      - Były koloryzowane bardzo dawno temu, nie ma zatem pozostałości po farbach, co daje mi spore pole do pracy – mówi Anita Ochocka. - Włosy pani Anety mają tendencję do puszenia się. Po ich rozjaśnieniu może się ona zwiększyć, dlatego trzeba je będzie nawilżyć, wzmocnić od środka.
      Warto dodać, że sieć salonów Point od 21 lat pomaga kobietom, w Elblągu i innych miastach, zmieniać wizerunek. Od początku stawia na kreatywność, sumienność oraz ciągły rozwój. Styliści sieci salonów Point nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i cały czas biorą udział w różnorodnych szkoleniach. Firma Point Salony fryzjerskie ściśle współpracuje z koncernem L'Oreal, do którego należy również luksusowa, selektywna marka Kerastse. Salony Point to jedna z nielicznych sieci salonów fryzjerskich, będących w rękach polskiego inwestora, większość sieci fryzjerskich na rynku Polskim to firmy zagraniczne.
      Co ważne salony sieci Point kształcą uczniów szkół zawodowych o profilu fryzjerskim, przygotowują ich do egzaminów czeladniczych, a najlepszym z nich zapewniają pracę. Dowodem na to są kolejne, nowe miejsca pracy w najnowszym salonie przy ul. Płk. Dąbka w pawilonie handlowym, zlokalizowanym tuż obok Gildii Elbląskiej. To trzeci salon w Elblągu, a także siódmy w całej sieci.
      Co warte uwagi styliści salonów sieci Point nie tylko uczestniczą w modowym życiu miasta Elbląga, biorąc udział w targach ślubnych, fryzjerskich oraz w pokazach mody, ale dbają o wizerunek uczestniczek Bursztynowej Miss Polski. To konkurs, który jest imprezą ogólnopolską. 
      
      
      Salon Point to nie jedyne miejsce, które wspiera Anetę Boris w jej przemianie. O nowy styl dba Top Brands, sztuki makijażu nauczy ją Agnieszka Śliwowska – Make Up Acedemy, natomiast zabiegami estetycznymi zajęła się Klinika Medesta. Ciekawe okulary dobrał Optylux Optyk., zbilansowaną dietą zajęło się Centrum Dietetyczne Naturhouse.
      Przy okazji przypominamy, że Aneta nie będzie jedyną uczestniczką programu "Od nowa piękna". Żadne z poprawnie wypełnionych zgłoszeń nie zostało odrzucone, a wróciło do puli. Każda z Pań ma szanse na to, by zmieniać się razem z nami w kolejnych miesiącach. Od 1 lipca będziemy również czekali na nowe zgłoszenia, zaglądajcie na naszą stronę i wypatrujcie szczegółów.

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama