UWAGA!

Od nowa piękna. Właśnie Ty!

„Od nowa piękna” - to nowa odsłona popularnego wśród Czytelników portEl.pl programu „Metamorfoza”. W tym roku przed szansą na zmianę stanie o wiele więcej pań, a kolejne laureatki będziemy wybierać co miesiąc. Na pierwsze zgłoszenia czekamy do 14 czerwca. Zobacz materiał filmowy autorstwa Truso.tv

- W tym roku zasady się nieco zmieniły. Co miesiąc będziemy wybierać jedną panią, która będzie przechodzić prawdziwą metamorfozę. Chodzi o to, by jak najwięcej Czytelniczek mogło wziąć udział w naszej zabawie – mówi Joanna Kostańczuk, specjalista ds. marketingu w portEl.p
       Szukamy pań, które chcą coś zmienić, ale nie za bardzo wiedzą, jak to zrobić. Dlatego będzie z nimi pracował nasz sztab ekspertów, od fryzury, od makijażu, od zdrowego zrzucania wagi i medycyny estetycznej.
       Kandydatka musi być zdecydowana, nie bać się pokazać i nie bać się przede wszystkim zmienić.
       - Jak same wiemy, zmiana wyglądu wpływa też na zmianę naszego samopoczucie, czujemy się bardziej pewne siebie, jesteśmy bardziej otwarte i taki efekt końcowy chcemy właśnie uzyskać – dodaje Joanna Kostańczuk.
      
       Kto zadba o panie razem z nami? Zabiegami medycyny estetycznej zajmie się Klinika Medesta, o włosy zadba Salon Fryzjerski Point, natomiast o makijaż - Agnieszka Śliwowska – Make Up Academy. Zbilansowaną dietą zajmie się Naturhouse Elbląg. 
      

       Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział?

 

 Zapraszamy panie w wieku od 20 do 60 lat. Zgłoszenie należy wysłać na adres odnowapiekna@portel.pl do 14 czerwca. Co się powinno w nim znaleźć? Imię oraz nazwisko, numer telefonu, należy dołączyć również zdjęcia - twarzy oraz sylwetki - oraz odpowiedź na pytanie: "dlaczego chcesz wziąć udział w programie?". Niekompletne zgłoszenia nie będą rozpatrywane.
       Uwaga! Żadne z poprawnie wypełnionych zgłoszeń nie zostaje odrzucone, ale wraca do puli.
      
Jeśli zatem nie będziesz się zmieniać razem z nami w czerwcu, to może w lipcu? Albo w sierpniu? Twoje szanse są takie same, jak w momencie wysłania zgłoszenia.
      
       Uwaga: Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikowanie wizerunku przed, w trakcie i po udziale w programie "Odnowa piękna" na łamach Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl.
      

      


Najnowsze artykuły w dziale Jej portEl

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama