UWAGA!

Pokaż światu, kim naprawdę jesteś

 

Są jak nasza druga skóra, dlatego dbamy o to, by były piękne i wygodne. Chcemy, by były takie jak my, odzwierciedlały nasze spojrzenie na świat oraz podkreślały to, kim naprawdę jesteśmy. Bo ubrania to nie tylko kawałek materiału, to my i nasze "ja", które pokazujemy światu. Właśnie takie rzeczy znajdziesz w salonie Dan Hen, który swoim klientkom daje modny krój, bogaty wybór trendów oraz kolorów. Zobacz więcej zdjęć.

Dan Hen od ponad 30 lat ubiera kobiety pewne siebie i swoich atutów, takie, które lubią zmiany, szukają elegancji, ale takiej, która ma pazur albo delikatności oraz zwiewności. Daje kobietom stroje na każdą okazję, razem z nimi podąża przez cztery pory roku. Zespół marki Dan Hen to ludzie, których łączy pasja. Projektanci szukają inspiracji w otaczającej rzeczywistości, a styliści, którzy na co dzień spotykają się z klientkami, pilnie śledzą trendy oraz wiedzą co komu pasuje.
      
       O modzie i trendach w miłej atmosferze
       Salon Dan Hen w Elblągu to coś więcej niż wieszaki, półki oraz wiszące ubrania oraz transakcja kupuję – sprzedaję. To także spotkania dla klientek, dzięki którym dowiesz się jakie są najnowsze trendy, jak i czym się malować albo jak dbać o skórę. Takie spotkanie to również doskonała okazja do tego, żeby w miłej atmosferze porozmawiać ze stylistami sklepu o tym, jaki kolor czy fason będzie dla nas najlepszy. To także konkursy, pokazy kolekcji i najmodniejsze stylizacje - i tak co trzy miesiące.
      
       Kobieco, romantycznie, dynamicznie

 

Wyraźne, błyszczące motywy? A może monochromatyczne, a zarazem lekkie kolory– beż, kamień, krem czy pastele? Dan Hen w kolekcji wiosna – lato stawia na wyraźne akcenty, takie jak kontrasty, logo, napisy, czy kolory fluo, ale i na minimalizm, zwiewność oraz lekkość. Królować będą tu subtelne, kobiece prześwity, które w postaci nakładających się na siebie warstw tworzą elegancką całość.
       Moda to nie tylko kolor, ale i fason. W tym sezonie w kolekcji pojawią się zarówno mini, jak i maksi długości, rzeczy dopasowane oraz rozkloszowane, faktury gładkie oraz chropowate.
      
       Pokaż się z jak najlepszej strony!

       To właśnie w salonie marki Dan Hen znajdziesz strój na każdą okazję. Warto tutaj zajrzeć, zwłaszcza wtedy, gdy masz przed sobą ważną uroczystość, na przykład komunię. Znajdziesz tu idealne połączenie modnych trendów i tego, co najbardziej lubisz, a doskonale przygotowani styliści pomogą Ci wybrać to, w czym będziesz najlepiej wyglądać.
      
       Zainteresowana? Sprawdź szczegóły na stronie sklepu Dan Hen!
      


       Dan Hen
       ul. Hetmańska 5/18

           (pasaż handlowy)
       tel: 55 233 93 03
      
       Godziny otwarcia:
      
       Od poniedziałku do piątku
       Od godz. 10 do 19
      
       Sobota
       Od godz. 10 do 15
      
      
Dan Hen jest jednym ze sponsorów programu Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej