UWAGA!

Elblążanie na Instagramie
 • 2017-06-22 Ich przygoda dopiero się rozpoczyna

  Elbląg. Ich przygoda dopiero się rozpoczyna

  - Zmieniłyśmy się. Zewnętrznie, ale i wewnętrznie, lepiej się czujemy ze sobą, mamy więcej energii – mówiły zgodnie Dorota Olejnik i Beata Kowalska. Te dwie siostry podjęły wyzwanie i tak przeorganizowały swoje życie, by móc wziąć udział we wszystkim, co oferuje program "Metamorfoza – Wasze piękno w dobrych rękach". Jaki jest efekt? Sami zobaczcie na zdjęciach z gali finałowej oraz materiał filmowy przygotowany przez telewizję Truso.tv

 • 2017-06-21 To już dziś!

  Elbląg. To już dziś!

  Podjęły wyzwanie i postanowiły zmienić swoje życie. Zaczęły inaczej jeść, regularnie ćwiczyć, ich ciało było poddawane różnym zabiegom. Pozwoliły specjalistom zająć się swoim wizerunkiem tak, by cała przemiana była pełniejsza. Dorota Olejnik i Beata Kowalska pokażą efekty swojej pracy podczas Finałowej Gali, która odbędzie się już dziś (21 czerwca) w Bażantarni. Zobacz zdjęcia z ostatnich przygotowań.

 • 2017-06-19 Trzeci tydzień Metamorfozy

  Elbląg. Trzeci tydzień Metamorfozy

  - Każdego dnia mówimy sobie "jak dobrze, że jesteśmy we dwie"! - opowiada Dorota Olejnik, która wraz z siostrą, Beatą Kowalską, bierze udział w programie "Metamorfoza – Wasze piękno w dobrych rękach". Obie, ramię w ramię, biorą udział w różnych zabiegach, wyciskają z siebie siódme poty na siłowni, trzymają się innego sposobu odżywiania. I wzajemnie się w tych działaniach motywują. Zobaczcie, jak wyglądał ich trzeci tydzień

 • 2017-06-12 Drugi tydzień Metamorfozy

  Elbląg. Drugi tydzień Metamorfozy

  Swój napięty grafik godzą z pracą oraz życiem rodzinnym. A mają co robić - siłownia, różnorodne zabiegi, przygotowywanie posiłków, zakupy... W programie "Metamorfoza - Wasze piękno w dobrych rękach" od przybytku głowa nie boli, więc w tym tygodniu Beata Kowalska i Dorota Olejnik odwiedziły jeszcze wiele innych, ciekawych miejsc. Zobacz więcej zdjęć

 • 2017-06-05 Pierwszy tydzień Metamorfozy

  Elbląg. Pierwszy tydzień Metamorfozy

  Dorota Olejnik i Beata Kowalska wzięły sprawy w swoje ręce i wiele zmieniły, by osiągnąć cel. A ten jest jeden: lepiej poczuć się we własnym ciele. - Jesteśmy pozytywnie nastawione, nie wiem, na co byśmy mogły narzekać, bo choć harmonogram jest napięty, to przecież wszystko jest z korzyścią dla nas – mówi jedna z sióstr po pierwszym tygodniu programu "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach". Zobacz więcej zdjęć.

 • 2017-05-30 Metamorfozę czas zacząć!

  Elbląg. Metamorfozę czas zacząć!

  Machina zmian ruszyła. Przed nimi tygodnie z intensywnymi ćwiczeniami, dietą, specjalistycznymi zabiegami. Dorota Olejnik i Beata Kowalska, siostry które zostały Finalistkami tegorocznej edycji, są jednak przygotowane i zmotywowane. Za nimi pierwszy dzień programu "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach". Zobacz więcej zdjęć. 

 • 2017-05-29 Siła sióstr w tegorocznej Metamorfozie

  Elbląg. Siła sióstr w tegorocznej Metamorfozie

  Dorota Olejnik i Beata Kowalska to dwie siostry, które postanowiły coś zmienić w swoim życiu. Tegoroczna edycja programu "Metamorfoza – Wasze piękno w dobrych rękach", która z założenia dedykowana jest kobiecym duetom, przypadła im szczególnie do gustu. W końcu razem łatwiej stawiać czoła różnym pokusom.

 • 2017-05-24 Dziś ostatnia szansa na zgłoszenie się do Metamorfozy

  Elbląg. Dziś ostatnia szansa na zgłoszenie się do Metamorfozy

  Trudno o zmiany i rozwój, jeśli brakuje Ci wytrwałości. Nie martw się - nauczymy Cię jej. Nie jadasz regularnych posiłków? Próbujesz ćwiczyć, ale brak Ci konsekwencji? Chcesz odzyskać kontrolę nad własnym ciałem? Weź udział w naszym programie "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach. W tym roku zapraszamy kobiece duety. 

 • 2017-05-21 W duecie zawsze raźniej

  Elbląg. W duecie zawsze raźniej

  Jeśli szukasz swojej drogi, jeśli chcesz zmienić swoje życie, jeśli czujesz, że potrzebujesz motywacji i wsparcia w zmianie nawyków - zgłoś się do nas! Rozpoczynamy kolejną edycję programu Metamorfoza - Wasze piękno w dobrych rękach. I tym razem szukamy nie jednej pani, a dwóch!

 • 2016-07-21 Kobieta na sto procent

  Elbląg. Kobieta na sto procent

  Przez jedenaście tygodni ciężko pracowała, by zmienić swoje życie. Pokonała wiele lęków oraz barier i zmieniła się. Nie tylko fizycznie. Irena Wegner miesiąc temu świętowała zakończenie programu "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach". Zobaczcie, co u niej słychać.

 • 2016-06-22 Metamorfoza już za nami

  Elbląg. Metamorfoza już za nami

  Kwiaty, podziękowania, a także obietnica, że od teraz będzie tylko i jeszcze lepiej - tak wyglądał ostatni dzień programu "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach". Irena Wegner pokazała efekty swojej pracy podczas uroczystej gali finałowej. Zobacz zdjęcia i film.

 • 2016-06-20 Jedenasty, ostatni tydzień Metamorfozy

  Elbląg. Jedenasty, ostatni tydzień Metamorfozy

  - Jestem w szoku, że to już koniec, mam wrażenie, że to dopiero się zaczęło. Teraz skupiam się na finale i chcę jak najlepiej wypaść – mówi Irena Wegner, która już jutro, 21 czerwca, pokaże się w nowej odsłonie. Uroczysta gala odbędzie się w Hotelu Elbląg. Tymczasem zapraszamy do oglądania zdjęć z ostatniego tygodnia programu "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach".

 • 2016-06-20 Wielki finał Metamorfozy!

  Elbląg. Wielki finał Metamorfozy!

  To już jest koniec, nie ma już nic... Tak śpiewały Elektryczne Gitary. Ale program "Metamorfoza - Twoje piękno w dobrych rękach" ma to do siebie, że koniec jest jednocześnie początkiem czegoś nowego. Nie inaczej jest w tym roku, a przed nami uroczysta gala podsumowująca całą przemianę. 

 • 2016-06-13 Dziesiąty tydzień Metamorfozy

  Elbląg. Dziesiąty tydzień Metamorfozy

  - Jestem spokojna, nie denerwuję się finałem. Ostatnio porównałam zdjęcie z castingu z tym, które zrobiono teraz. I widać namacalną różnicę, jest kilka rozmiarów mniej – opowiada Irena Wegner, za którą dziesiąty tydzień w programie "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach". Zobacz zdjęcia i film.

Porsche Cayenne Coupe
Porsche Macan
Porsche 911 Carrera 4S Coupe (922)
Porsche Cayenne
Reklama