UWAGA!

Tym razem robimy to inaczej

Do tej pory wybieraliśmy jedną laureatkę, o której pisaliśmy przez dobrych kilka tygodni. Teraz, do wspólnej zmiany, każdego miesiąca będziemy zapraszali inne panie. Jeśli więc chcesz nauczyć się sztuki makijażu, znaleźć najlepszą fryzurę dla siebie i skorzystać z idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb zabiegów – nie wahaj się. "Odnowa piękna" to nasz nowy program, w którym nikt nie przegrywa.

Zmiany są dobre i potrzebne, zwłaszcza gdy czujemy, że coś jest nie do końca takie, jakie miało być. Każdy z nas w pewnym momencie wie, że są one konieczne tyle, że łatwiej powiedzieć niż zrobić. "Odnowa piękna" to nowy program, który motywuje do tego, by spojrzeć na siebie inaczej i daje możliwość przeprowadzenia zmian pod okiem fachowców.
       Kto zadba o panie razem z nami? Zabiegami medycyny estetycznej zajmie się Klinika Medesta, o włosy zadba Salon Fryzjerski Point, natomiast o makijaż - Agnieszka Śliwowska – Make Up Academy. Zbilansowaną dietą zajmie się Naturhouse Elbląg. 
      

       Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział?

 

 Zapraszamy panie w wieku od 20 do 60 lat. Zgłoszenie należy wysłać na adres odnowapiekna@portel.pl do 14 czerwca. Co się powinno w nim znaleźć? Imię oraz nazwisko, należy dołączyć również zdjęcia - twarzy oraz sylwetki - oraz odpowiedź na pytanie: "dlaczego chcesz wziąć udział w programie?". Niekompletne zgłoszenia nie będą rozpatrywane.
       Uwaga! Żadne z poprawnie wypełnionych zgłoszeń nie zostaje odrzucone, ale wraca do puli.
      
Jeśli zatem nie będziesz się zmieniać razem z nami w czerwcu, to może w lipcu? Albo w sierpniu? Twoje szanse są takie same, jak w momencie wysłania zgłoszenia.
      
       Uwaga: Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikowanie wizerunku przed, w trakcie i po udziale w programie "Odnowa piękna" na łamach Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl.
      

      

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama