UWAGA!

Wielki finał metamorfozy już dziś!

 
Ostatni chwile w Wersalu
Ostatni chwile w Wersalu (fot. WS)

Za kilka godzin w Klubokawiarni Starovka odbędzie się gala finałowa programu „Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach”. Dziś wieczorem zobaczymy Elżbietę Sitarz pierwszy raz w pełnej krasie po dwumiesięcznej wiosennej przemianie. Zobacz jak wyglądały ostatnie przygotowania do dzisiejszego finału.

W ósmym tygodniu metamorfozy pani Ela mogła trochę odpocząć. Ostatnie dni programu nasza finalistka spędziła w Salonie Urody Wersal, gdzie pracowano nad nową fryzurą, wieczorowym makijażem i manikiurem.
       Już w tym tygodniu pani Elżbieta mogła poczuć się jak prawdziwa gwiazda! A to za sprawą profesjonalnej sesji zdjęciowej. Pani Ela, niczym zawodowa modelka, pozowała fotografowi w plenerze i nie tylko.
       Na sesję zdjęciową, do salonu fryzjersko-kosmetycznego i do domu naszą finalistkę woził kierowca z OSK Junior.
      
       Przypomnijmy, że przez ostatnie dwa miesiące pani Elżbieta ćwiczyła codziennie w Studio Fitness Odessa, przestrzegała diety opracowanej przez specjalistów żywienia z NaturHouse. pani Ela była stałą bywalczynią Salonu Urody Wersal. Nasz Czytelniczka regularnie odwiedzała także gabinet stomatologiczny dr Doroty Złotowskiej-Hermanowicz. Salon firmowy Żabex podarował naszej finalistce dwa komplety bielizny, sklep Lejdis zasponsorował strój wieczorowy – sukienkę i obuwie, a Studio TT ufundowało naszej finalistce oryginalną biżuterię. Sponsorem sesji zdjęciowej jest Gazeta Internetowa portEl.pl. Klubokawiarnia Starovka sponsoruje dzisiejszy bankiet. Na wszystkie spotkania, wizyty i zakupy naszą finalistkę woził kierowca z Ośrodka Szkolenia Kierowców Junior.
       Zobacz siódmy tydzień metamorfozy.
      

       Sponsorzy konkursu:

 


      
      

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)