UWAGA!

Wybraliście Finalistkę

 
Od lewj Anna Dęby, Urszula Plewka, Iwona Wiśniewska.
Od lewj Anna Dęby, Urszula Plewka, Iwona Wiśniewska.

Wybór okazał się bardzo trudny. Po raz kolejny nie mogliśmy zdecydować, która z Pań powinna zostać Laureatką programu "Metamorfoza – Twoje piękno w dobrych rękach". Dlatego też taką decyzję zostawiamy naszym Czytelnikom. Zobacz zdjęcia Pań i wyniki.

Komisja konkursowa, w skład której weszli nasi specjaliści (m.in. z dziedziny medycyny, trenerki oraz stylistyki, a także organizatorzy), stanęła przed trudnym wyborem, dlatego postanowiliśmy, że ostateczną decyzję podejmą nasi Czytelnicy. Według nich Metamorfozę powinna przejść pani Urszula Plewka. Oddano 851 głosów,
      
       Anna Dęby (nr 1)
       - W czerwcu, zaraz po Metamorfozie, wychodzę za mąż. To spora motywacja do tego, żeby schudnąć, chociaż muszę powiedzieć, że próbowałam już wcześniej. Nie boję się zmian, czekam na nie – wyjaśnia pani Anna, która na co dzień pracuje w szpitalu. - Jeśli nie wygram? Trudno, dalej będę próbowała się zmienić. Dla mnie to, że jestem w tej trójce to i tak duże wyróżnienie, to docenienie mojej osoby.
      
       Urszula Plewka (nr 2)
       - Bardzo chciałabym schudnąć, to by mi ułatwiło wiele rzeczy. Wiem, że zajmą się mną specjaliści, a ja ze swojej strony deklaruje, że nie przyniosę wstydu – opowiada pani Urszula, która na co dzień pracuje jako asystentka prezesa. – Zdaję sobie sprawę z tego, że to nie jest konkurs miss. Tutaj o coś innego chodzi, nie boję się tego wyzwania. Chciałabym je podjąć, ale to, że jestem w tej trójce to i tak duży sukces.
      
       Iwona Wiśniewska
(nr 3)
       - Odkąd mam dzieci nie mam aż tyle czasu dla siebie. Teraz jest szansa, żeby to zmienić. Ten program sprawi, że uwierzę w siebie, będę miała lepsze samopoczucie – mówi pani Iwona, która pracuje w szkole. – Jeśli nie wygram?  Dalej będę miała motywację do zmian, a to, że tutaj jestem to dla mnie duże wyróżnienie.
      
       Głosowanie potrwa do poniedziałku (10 marca), do godz. 9.
      
       ZOBACZ RELACJĘ
      

      
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)