UWAGA!

A w Tani poniedziałek...

 A w Tani poniedziałek...

Czy wiesz już, że w najbliższy poniedziałek bilety na wszystkie filmy do kina „Światowid” będą cię kosztować tylko 11 zł? To dobry pretekst, żeby znaleźć trochę czasu na obejrzenie najnowszych filmów również w tygodniu. Wszystko w ramach akcji Tanie poniedziałki.

Ceny biletów w kinie „Światowid” należą do najniższych w Polsce. Ceny poniedziałkowych biletów stały się jeszcze bardziej atrakcyjne. Akcja trwa od grudnia i cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
       W poniedziałki w kinie „Światowid” wszystkie filmy 2D można oglądać za 11 zł, a 3D za 15 zł i nikt nie pyta o legitymację. W najbliższy poniedziałek w „Światowidzie” w repertuarze będzie najnowszy thriller w reżyserii Władysława Pasikowskiego „Jack Strong”. To oparta na faktach opowieść o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim, który – będąc w samym środku systemu – podejmuje batalię przeciw Sowietom. Główną rolę gra Marcin Dorociński. W najbliższy poniedziałek będzie również można zobaczyć historię starzejącego się dziennikarza, który przemierzając ulice Wiecznego Miasta, wspomina swoją pełną namiętności, acz bezpowrotnie utraconą młodość. Nominowany do Oscara i nagrodzony Złotym Globem film „Wielkie piękno”. W repertuarze również najnowsza polska komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie – „Facet (nie)potrzebny od zaraz”. Opowieść o młodej singielce, która postanawia odszukać swoich byłych partnerów i ponownie się z nimi spotkać. A dla najmłodszych? „Lego przygoda” - pierwszy pełnometrażowy film kinowy, przedstawiający przygody postaci ze świata klocków LEGO. Opowiada historię Emmeta, zwyczajnej, niewychylającej się i zupełnie przeciętnej minifigurki LEGO, którą przypadkowo wzięto za bardzo niezwykłą postać, stanowiącą klucz do ocalenia całego świata.
       Uwaga! Kino "Światowid" zastrzega sobie możliwość zmiany cen biletów.
       Szczegółowy regulamin programu rabatowego  jest dostępny na stronie internetowej www.kino.swiatowid.elblag.pl oraz w kasie Centrum Spotkań Europejskich "Światowid".
      
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)