UWAGA!

Bez wstydu w Światowidzie

 Elbląg, materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

Głośny film o podszytej erotyzmem relacji między bratem a siostrą. „Bez wstydu” w kinie „Światowid” od najbliższego piątku, 10 sierpnia.

Wracając do rodzinnego miasteczka Tadek (Mateusz Kościukiewicz) odkrywa, że jego ukochana siostra Anka (Agnieszka Grochowska) związana jest z żonatym mężczyzną (Maciej Marczewski). Zazdrość o powszechnie szanowanego biznesmena o politycznych ambicjach przeradza się w obsesję, wykraczającą poza moralne i obyczajowe normy miejscowej społeczności. Wiedziony szaleńczą fascynacją Tadek uczyni wszystko, by skompromitować kochanka siostry. Nie zauważa nawet, że sam jest obiektem westchnień miejscowej piękności, Irminy (debiutująca w fabule, charyzmatyczna Anna Próchniak), która gotowa jest dla niego zerwać narzucone jej przez rodzinę zaręczyny.
       Scenariusz Grzegorz Łoszewski. Reżyseria Filip Marczewski. Występują: Mateusz Kościukiewicz, Agnieszka Grochowska, Maciej Marczewski, Anna Próchniak. Dramat obyczajowy, Polska, 2012, 84 min.
      
       Film „Bez wstydu” w kinie „Światowid” od 10 do 23 sierpnia. Cena biletu: 14 zł normalny i 12 zł ulgowy. Rezerwacja: 55 611 20 68, 76 i szczegółowy repertuar na stronie kina.
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama