UWAGA!

Bilety na „Wszystko wszędzie naraz” już w sprzedaży w Multikinie

 Elbląg, Bilety na „Wszystko wszędzie naraz” już w sprzedaży w Multikinie

Multikino rozpoczęło dziś (4 kwietnia), przedsprzedaż biletów na produkcję „Wszystko wszędzie naraz”. Już dziś kup bilet i zobacz szalone połączenie kina akcji, komedii i science-fiction. Film wejdzie na ekrany 15 kwietnia. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na stronie oraz w aplikacji mobilnej.

W filmie „Wszystko wszędzie naraz” Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do „multiwersum”: sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę.

 

Dzięki niesamowitym scenom sztuk walki, lekkiemu humorowi w stylu pop oraz przyprawiającym o bicie serca emocjom, to epicki i porywający film, jakiego nigdy wcześniej widzowie nie widzieli. Jest to produkcja od wizjonerskich twórców filmowych - Daniela Kwana i Daniela Scheinerta oraz producentów Anthony’ego i Joe Russo (Avengers: Endgame).

 

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na pokazy filmu w premierowy tydzień 15-21 kwietnia. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez stronę oraz aplikację na telefon. Seanse filmu „Wszystko wszędzie naraz” są wyłączone z rezerwacji.

Multikino

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama