UWAGA!

----

Czas wrócić na parkiet!

 Elbląg, Czas wrócić na parkiet!

Najbardziej dochodowy kinowy musical wszech czasów, największa fiesta tego lata! „Mamma Mia: Here We Go Again!” przedpremierowo 24 lipca podczas Kina na Obcasach w Multikinie. 

Kiedy 10 lat temu do kin wchodziła komedia muzyczna „Mamma Mia!”, chyba nikt nie spodziewał się, że film rozbije bank i stanie się jednym z najważniejszych obrazów 2008 roku. Oczywiście, mając taką obsadę (m.in. Meryl Streep, Pierce Brosnan, Amanda Seyfried, Colin Firth) i piosenki legendarnej ABBY, należało się spodziewać sukcesu. Ale nawet twórcy nie spodziewali się, że ten będzie miażdżący. Że świat (ponownie) oszaleje na punkcie ABBY, campu, cekinów, piór, no, i piękna greckich wysp. Film zarobił ponad 600 milionów dolarów, a kiedy wyszedł z kin, zaczął drugie życie, szybko stając się (dzięki dvd, powtórkom w telewizji i internetowi) obrazem kultowym. To jeden z takich filmów, do których wracamy, kiedy jest nam źle, ponieważ jest gwarancją dobrej zabawy.
       Wszystko wskazuje na to, że wchodząca w lipcu (27 lipca) kontynuacja przeboju – „Mamma Mia! Here We Go Again” – powtórzy sukces „Mamma Mia!”. Film zawiera bowiem składniki sukcesu „jedynki” – kolory, Grecja, hity ABBY, gwiazdorska obsada i ten niepowtarzalny klimat wakacji, beztroski, laby.
       Bilety na lipcowe „Kino na Obcasach” można nabyć od 2 lipca 2018 r. w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.
Multikino

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama