UWAGA!

Dzień kobiet w Kinie Światowid

 Dzień kobiet w Kinie Światowid

- Współczesne kobiety są tak zabiegane, że rzadko mają czas dla siebie. Dlatego w dniu ich święta chcemy sprawić, żeby ktoś się nimi zajął – mówi Aleksandra Bielska z Kina Światowid. Dzień kobiet w elbląskim Kinie zapowiada się naprawdę wyjątkowo. Światowid zaprasza w sobotę, 8 marca od 16.00 do 20.30.

Film „Ona” i atrakcje towarzyszące. To propozycja Kina Światowid na Dzień Kobiet. Przed seansem chętne Panie będą mogły skorzystać z analizy kolorystycznej urody oraz usług przyszłych makijażystek. Analizę i makijaż będą wykonywały uczennice z Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług, pod opieką nauczycieli. Panie zaprosimy również do studia fotograficznego, które zostanie zaaranżowane specjalnie na ten dzień. W rolę fotografów wcielą się uczniowie z klasy fototechnik z Zespołu Szkół Turystyczno-Hotelarskich. Nie zabraknie kawy i herbaty, a także czasu oraz miejsca na rozmowy.
      
       Film „Ona”
       „Ona” to niezwykła, oryginalna love story, która opowiada o tym, jak zmienia się natura – i ryzyko - relacji z innymi we współczesnym świecie. Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości w Los Angeles. Theodore (Joaquin Phoenix), wrażliwy i skomplikowany człowiek, zarabia na życie pisząc wzruszające listy w imieniu innych ludzi do ich bliskich. Ale jest sam od czasu, gdy rozstał się z dziewczyną. W końcu kupuje nowy system operacyjny, „Samanthę”, który jest tak zaprojektowany, aby spełnić wszystkie potrzeby użytkownika.
       Po zainstalowaniu systemu Theodore jest zachwycony, że oto poznał „Samanthę”, chociaż jest ona jedynie pięknym, kobiecym głosem (Scarlett Johansson). Ale to głos kogoś mądrego, delikatnego i zaskakująco zabawnego. W miarę, jak Samantha coraz bardziej rozwija swoją osobowość, ich przyjaźń pogłębia się i zmienia w coś znacznie poważniejszego – w miłość.
       Dla każdej kobiety od 16.00 do 20.30 (za okazaniem biletu na film „Ona” 8 marca):
       - analiza kolorystyczna
       - makijaż
       - mini-sesja fotograficzna
      
       Termin: 8 marca (sobota)
       Film „Ona”: godz. 17.30 i 20.30
       Cena biletu: 15 złotych
       Rezerwacja i zakup biletów on-line pod adresem. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56 lub pisząc na adres: kino@swiatowid.elblag.pl.
      
Karolina Śluz, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)