UWAGA!

Filmowa noc w Multikinie

Multikino zaprasza 16 maja (piątek) na kolejną, letnią edycję „Nocy Kina". Początek filmowej uczty o godz. 23.

„Noc Kina" to niezwykła impreza filmowa - noc, w trakcie której można oglądać filmy z najróżniejszych gatunków filmowych z ostatnich lat. Podobnie, jak podczas poprzednich edycji w 2008 r. widzowie będą mogli oglądać filmy do bladego świtu, przemieszczając się dowolnie z filmu na film, z sali na salę.
     Jak zapowiadają organizatorzy, „Noc Kina" to prawdziwie i jedyne oficjalne święto każdego kinomaniaka. Pokazy filmowe odbywają się we wszystkich salach - 10-11
     różnych filmów, zaczynających się w krótkich odstępach czasowych - istnieje możliwość obejrzenia paru filmów w wybranej kolejności. Filmy prezentowane są w 5 ulubionych kategoriach: sensacyjne, komedie, horrory, obyczajowe, kino europejskie oraz film w kategorii specjalnej "Football".
     Podczas imprezy w Multikinach nie zabraknie dodatkowych atrakcji - zorganizowane będą specjalne promocje w kinowych barkach (m.in. promocyjne zestawy i Coca-Cola gratis) oraz konkursy z cennymi nagrodami.
     16 maja, podczas tegorocznej edycji "Nocy Kina" zaprezentowane zostaną następujące produkcje: kategoria "komedie" - "Zgon na pogrzebie", "Lejdis"; kategoria "horrory" - "Jestem legendą", "Sweeney Todd"; kategoria "sensacje" - "Skarb narodów 2", "Michael Clayton"; kategoria "europejskie" - "Butelki zwrotne", "Nie mów nikomu"; kategoria "azjatyckie" - "Ostrożnie, pożądanie", "2046"; kategoria "football" - "Hooligans".
     Karnety na filmową ucztę w cenie 13 zł oraz 10 zł (z kartą Multikinomaniaka) można zakupić w kasach biletowych Multikina. Na "Noc Kina" nie jest prowadzona rezerwacja karnetów. Miejsca na salach są nienumerowane. Ich liczba jest ograniczona.
     Szczegółowy repertuar "Nnocy Kina" jest dostępny na stronie internetowej www.multikino.pl.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama