UWAGA!

„Futro” dla singli

Elbląg, „Futro” dla singli

Już w czwartek 24 kwietnia w Multikinie rozpoczyna się cykl specjalnych seansów dla singli. Jest to nowatorska i oryginalna oferta kinowa skierowana do tzw. „wolnych strzelców”. Jako pierwsza singlom zaprezentowana zostanie polska komedia „Futro”.

- Jak pokazują badania, blisko 5 milionów Polaków w wieku od 25 do 40 lat żyje w pojedynkę. Singiel nie kojarzy się już z życiowym nieudacznikiem, coraz częściej jest natomiast utożsamiany z sukcesem i prestiżem zawodowym - mówi Renata Osińska z elbląskiego Multikina. - Bycie singlem stało się już stylem życia, szczególnie w dużych miastach. Ułatwiają to organizowane specjalnie z myślą o takich osobach imprezy towarzyskie i wydarzenia kulturalne.
     I właśnie dlatego Multikino, starając się wyjść naprzeciw nowemu trendowi, organizuje pokazy filmów dla singli. Począwszy od 24 kwietnia, w każdy czwartkowy wieczór o godzinie 20 single w towarzystwie innych singli będą mogli obejrzeć przedpremierowo lub premierowo wchodzące na ekrany nowości. Ciekawostką jest fakt, że panie zasiadają na miejscach parzystych, a panowie na nieparzystych.
     - Akcja ma na celu ułatwienie poznania się singlom, których codzienne obowiązki sprawiają, że mają coraz mniej czasu na spotkania i zawieranie nowych znajomości - podkreśla Renata Osińska.
     
     Pierwszy seans z cyklu już w czwartek 24 kwietnia o godzinie 20. Będzie to „Futro”.
     Pierwsza Komunia Jakuba zapowiada się bardzo okazale - wymyślne potrawy, piękny dom i fura prezentów. Henryk, dziadek Kubusia, postarał się o to, by olśnić wszystkich zaproszonych gości. Starannie przygotowany plan przyjęcia zostanie jednak wystawiony na poważną próbę za sprawą poczynań pedantycznego szwagra, depresyjnej synowej i uzdolnionych pirotechnicznie dzieci. Wkrótce na jaw wyjdą ponure rodzinne sekrety, pokoje willi staną się polem bitwy, a wierne dotąd przedmioty zaczną odmawiać posłuszeństwa. Na domiar złego na przyjęciu pojawi się - zupełnie niespodziewanie - katechetka Jakuba.
     Reżyseria Tomasz Drozdowicz, scenariusz Beata Hyczko. Obsada: Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Witold Dębicki, Leszek Piskorz, Roma Gąsiorowska, Dorota Segda. Polska 2007.
     Kolejne filmy, które będzie można obejrzeć w maju w ramach tego cyklu to: „Sen Kasandry” (premierowo 1 maja), „Ruiny” (przedpremierowo, 8 maja), „Sierociniec” (premierowo, 15 maja), „Dwa dni w Paryżu” (przedpremierowo, 22 maja) oraz „Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki” (premierowo, 29 maja).
     Bilety w cenie 14 i 13 zł (z kartą Multikinomaniaka lub kartą kredytową Multikino).
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama