UWAGA!

Horton słyszy Ktosia

Elbląg, Horton słyszy Ktosia

W najbliższy weekend (5 i 6 kwietnia) Multikino zaprasza najmłodszych widzów na przedpremierowe pokazy filmu animowanego „Horton słyszy Ktosia”. Zobacz zwiastun.

Słoń Horton słyszy wołanie o pomoc płynące z odrobiny kurzu. Okazuje się, że na tym pyłku mieści się miasto Ktosiowo, zamieszkałe przez mikroskopijnych Ktosiów, którym przewodzi Burmistrz. Wyśmiewany i przeklinany przez sąsiadów, którzy myślą, że postradał zmysły, Horton postanawia ich ocalić, ponieważ „istota pozostaje istotą, niezależnie od tego, jak jest mała”. To wyjaśnienie Hortona jest równie proste, jak gruntowne i dla wielu wiele może znaczyć. Horton ma dla swych sceptycznych przyjaciół taką jeszcze uwagę: „Gdybyście wybrali się w kosmos i spojrzeli na nas w dół, my także wydawalibyśmy się wam taką drobiną”. Jest jeszcze życiowe credo Hortona: „słoń w 100 procentach wierny”, co w pełni oddaje jego uczciwość i determinację w dokończeniu misji znalezienia nowego miejsca dla niezwykłego świata Ktosiowa.
     Reżyseria: Jimmy Hayward, Steve Martino, scenariusz: Ken Daurio, Cinco Paul. W polskiej wersji językowej: Michał Żebrowski, Bartosz Opania, Małgorzata Zajączkowska, Andrzej Grabarczyk. USA 2008.
     
     

     Przedpremierowe pokazy filmu „Horton słyszy Ktosia” odbędą się w sobotę 5 kwietnia o godz. 12.15 oraz w niedzielę 6 kwietnia o godz. 10 i 12.15.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama