UWAGA!

Kino Światowid zaprasza na wydarzenia w ramach cyklu "Poznaję świat"

 Elbląg, Kino Światowid zaprasza na wydarzenia w ramach cyklu "Poznaję świat"

Kino Światowid zaprasza 14 i 15 marca na wydarzenia w ramach cyklu "Poznaję świat". Tym razem przeniesiemy się do Niemiec. W programie m.in. spotkanie z autorką książki "Taki jest Berlin"- Justyną Burzynski, seanse filmowe i warsztaty dla seniorów.

Wydarzenie zainauguruje spotkanie z autorką książki „Taki jest Berlin” – Justyną Burzynski.

Justyna Burzynski mieszka w Berlinie-Neukölln od 2012r., prowadzi blog o Berlinie —berlinsko.com. Jest autorką tekstów i zdjęć z Berlina. Współpracowała między z wieloma innymi redakcjami. Ma na swoim koncie także komercyjne współprace w zakresie artykułów sponsorowanych, kampanii content marketingowych, treści dla mediów społecznościowych. Jej zdjęcia pojawiły się w prasie drukowanej, na internetowych portalach i w kanałach społecznościowych poświęconych Berlinowi. Spotkanie odbędzie się w czwartek 14 marca o godzinie 17.00 w Galerii Nobilis.

 

Natomiast w piątek 15 marca, Kino Światowid zaprasza seniorów na bezpłatne warsztaty filmowe, podczas których poznają tajniki filmów przyrodniczych. Nauczą się podstawowych zasad realizowania krótkich form wideo. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązują zapisy (55 611 20 56 lub kino@swiatowid.elblag.pl)

 

Oprócz tego, o 11.00 odbędzie się bezpłatny seans filmu Daniela Bruhla pt. "Jedenaste: Znaj sąsiada swego" (wstęp bezpłatny), poprzedzona prelekcją o współczesnym kinie niemieckim.

Kino Światowid

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama