UWAGA!

Klub Małego Widza zaprasza na film "Lego Przygoda"

 
Klub Małego Widza zaprasza na film "Lego Przygoda"

Gadżety Klubu Małego Widza oraz plakaty z bohaterami filmów dla dzieci. Takie nagrody czekają na Klubowiczów, którzy wezmą udział w konkursie oraz pojawią się na seansie filmu „Lego Przygoda” w najbliższą niedzielę (23 lutego) o godz. 12.

Seanse z nagrodami dla Klubowiczów odbywają się w ramach cyklu Kino Bambino. Tym razem najmłodszym proponujemy film „Lego Przygoda”. Jest to pierwszy pełnometrażowy film kinowy, przedstawiający przygody postaci ze świata klocków Lego. Opowiada historię Emmeta, zwyczajnej, niewychylającej się i zupełnie przeciętnej minifigurki, którą przypadkowo wzięto za bardzo niezwykłą postać, stanowiącą klucz do ocalenia całego świata. W ten sposób Emmet dołącza do niesamowitej drużyny, która ma do wykonania pełną przygód i niebezpieczeństw misję powstrzymania złowrogiego tyrana – misję, do której Emmet jest kompletnie i przezabawnie nieprzygotowany.
      
       Zasady konkursu
       Aby wziąć udział w konkursie i wygrać gadżety Klubu Małego Widza, należy wykonać pracę plastyczną, której temat brzmi: „Ja w krainie Lego”. Praca może zostać wykonana dowolną metodą (kredki, farby, etc.) na kartce papieru o formacie nie większym niż A3. Oceniane będą pomysłowość oraz staranność wykonania prac. Na odwrocie praca powinna zawierać informację o imieniu, nazwisku oraz wieku dziecka. Wykonane i podpisane prace należy przekazać osobie sprawdzającej bilety przed seansem filmu „Lego Przygoda”, który rozpocznie się o godz. 12 w niedzielę (23 lutego).Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się po tym seansie Uwaga! W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie członkowie Klubu Małego Widza.
      
       Jak zostać Klubowiczem?
       Członkostwo w KMW (Klub Małego Widza) to przede wszystkim liczne przywileje. Po zakupieniu czterech biletów ulgowych, klubowicz ma prawo do odbioru pojedynczego biletu ulgowego na film w Kinie „Światowid” (oprócz 3D). Klubowicze będą też mieli okazję brać udział w konkursach, losowaniach nagród i warsztatach filmowych przygotowywanych specjalnie dla nich. Członkiem KMW może zostać każdy miłośnik kina do 15 roku życia Członkostwo w klubie jest bezpłatne.
      
       Termin: 23 lutego (niedziela), godz. 12
       Cena biletu: 14 zł normalny, 12 zł ulgowy
       Miejsce: Kino Światowid, Duża sala
      
Karolina Śluz, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...