UWAGA!

Komisarz Blond i oko sprawiedliwości

Elbląg, Komisarz Blond i oko sprawiedliwości

Zabójczo seksowna, uwodzicielska i gotowa na wszystko Anna Dereszowska w roli tajnej agentki wywiadu i Marian Dziędziel w komediowej roli Ministra Spraw Wewnętrznych, jakiego jeszcze Polska nie widziała. Premierowo, od najbliższego piątku, 31 sierpnia kino „Światowid” zaprasza na polską komedię szpiegowską „Komisarz Blond i oko sprawiedliwości”.

W rękach obdarzonego genialnym węchem komisarza warszawskiej policji Jana Blonda znajdą się losy świata. W tropieniu siatki szpiegowskiej pomagają mu sam Minister Spraw Wewnętrznych, wielbiciel rzadkich ras psów i mocnych trunków, oraz tajemniczy Marek, który „żadnej pracy się nie boi”. Kiedy dzielny komisarz jest o krok od rozwiązania zagadki „Oka Sprawiedliwości”, nieoczekiwanie na jego drodze pojawi się zjawiskowa Natalia. Szybko okaże się, że oparcie się jej erotycznemu magnetyzmowi to najpoważniejsze zadanie, jakie stanie przed Blondem.
       Scenariusz: Mariusz Pujszo, Rick Richardson, Krzysztof Węglarz. Reżyseria Paweł Czarzasty. Obsada: Mariusz Pujszo, Marian Dziędziel, Paweł Deląg, Anna Dereszowska. Komedia, Polska, 2012, 95 min.
      
       Film „Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości” w kinie „Światowid” od 31 sierpnia do 13 września. Cena biletu: 14 zł normalny i 12 zł ulgowy. Rezerwacja: 55 611 20 68, 76 i szczegółowy repertuar na stronie.
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Próbowałem obejrzeć: Sztos 2,Wyjazd Integracyjny, Kac Wawa, Pokaż kotku co masz w środku, Baby są jakieś inne - za kolejny polski film, podziękuję. Zagranicznym ambitnym filmom typu American Pie milion pięćset sto dziewięćset również podziękuję.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    kpt. P.Tarda(2012-08-31)
Reklama