UWAGA!

Magia Kina w Światowidzie

 Magia Kina w Światowidzie

Znamy już szkoły podstawowe i gimnazjalne, które wezmą udział w projekcie Magia kina. – Do końca września czekamy na zgłoszenia klas ponadgimnazjalnych – mówi Aleksandra Bielska z Kina Światowid.

- „Cudze chwalicie, swojego nie znacie, czyli pionierzy są wśród nas” – to multimedialna projekcja prezentująca początki polskiej kinematografii, sylwetki najważniejszych wynalazców, twórców, dzieł, którą przygotowaliśmy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych – mówi Aleksandra Bielska. – Obejrzą oni film „Pan Tadeusz” z 1928 roku.
       Magia kina to nowy projekt Kina Światowid przygotowany z myślą o uczniach szkół i podopiecznych placówek resocjalizacyjnych z województwa warmińsko-mazurskiego. Aby zgłosić szkołę do udziału w projekcie trzeba, do 30 września, dostarczyć wypełnioną kartę zgłoszeniową. Można ją przesłać na adres: Centrum Spotkań Europejskich Światowid, Plac K. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg lub wysłać faksem: 55 611 20 60. Kartę zgłoszeniową można także przesłać drogą elektroniczną: kino@swiatowid.elblag.pl. Koniecznie z dopiskiem „Zgłoszenie do udziału w projekcie pn. Magia kina”.
       Karta zgłoszeniowa i regulamin projektu są dostępne na www.swiatowid.elblag.pl w zakładce Nasze projekty/Magia kina, na www.kino.swiatowid.elblag.pl/dlaszkol oraz w biurze organizatora projektu.
       Lista szkół podstawowych i gimnazjalnych zakwalifikowanych do projektu znajduje się na stronie www.kino.swiatowid.elblag.pl.
      
       Projekt Magia kina dofinansowano ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.
      
      
Sylwia Warzechowska, CSE Światowid

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)