UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Mały jubileusz Dzieł wszystkich Szekspira

Elbląg, scena ze spektaklu: Leszek Andrzej Czerwiński i Marcin Tomasik
scena ze spektaklu: Leszek Andrzej Czerwiński i Marcin Tomasik (fot. arch. portEl)

To Szekspir jakiego nie znacie. Na spektakl składają się najsłynniejsze dialogi i monologi prezentowane w dowcipnej i zaskakującej formie. "Dzieła wszystkie Szekspira w nieco skróconej wersji" już po raz 50. rozbawią widzów w niedzielę (17 czerwca).

Na pomysł zagrania Szekspira w skondensowanej do jednego przedstawienia formie wpadła piętnaście lat temu trójka Anglików - Adam Long, Daniel Singer i Jess Winfield. Przez kilka lat grali z powodzeniem „Dzieła wszystkie Szekspira" w teatrze Criterion przy Piccadilly Circus, reklamując spektakl jako „37 sztuk w 97 minut".
       Na spektakl reżyserowany przez elbląskiego aktora Lesława Ostaszkiewicza, składają się najsłynniejsze dialogi i monologi prezentowane w dowcipnej i zaskakującej formie. Cytaty, pastisz i parodie to tylko niektóre elementy teatralnej prowokacji. Aktorzy bawią publiczność streszczeniami fabuł i odwołaniami do stereotypowej znajomości dzieł Szekspira...
       W elbląskich „Dziełach…” brawurowo grają: Leszek Andrzej Czerwiński, Wojciech Rydzio i Marcin Tomasik.
       Pięćdziesiąty, jubileuszowy spektakl zostanie zaprezentowany 17 czerwca (niedziela) o godz. 19 na Małej Scenie elbląskiego teatru. Cena biletu: 23 zł (ulgowy), 28 zł (normalny).
      
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama