UWAGA!

Multikino nie będzie otwarte 3 lipca

 Elbląg, Multikino nie będzie otwarte 3 lipca
(fot. Anna Dembińska, archiwum portEl.pl)

W związku z przesunięciem najbardziej oczekiwanych przez widzów premier filmowych zarząd Multikino SA zdecydował, że kino sieci Multikino w Elblągu nie wznowi działalności 3 lipca – brzmi komunikat do mediów, który dzisiaj otrzymaliśmy.

O planowanej dacie otwarcia multipleksu, poinformujemy w kolejnych komunikatach – napisała w komunikacie Natalia Kaleta-Nguyen, PR Manager Multikino SA. - Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i liczymy na Państwa wyrozumiałość.

W oświadczeniu Pawła Śwista, prezesa zarządu Multikino SA czytamy m.in. „Multikino jako pierwsza sieć kin w Polsce stopniowo otwiera swoje kina. Część multipleksów wznowiła działalność 19 czerwca br. Seanse filmowe po przerwie odbywają się zgodnie z planem, a dzięki zapewnionemu przez nas zapleczu sanitarnemu i materiałom informacyjnym na terenie kin udział w projekcjach jest przyjemny i bezproblemowy. W związku z przesunięciem najbardziej wyczekiwanych przez widzów premier filmowych zdecydowaliśmy, że pozostałe kina sieci Multikina nie wznowią działalności 3 lipca br. O planowanej dacie otwarcia pozostałych multipleksów, poinformujemy w kolejnych komunikatach.

 

Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama