UWAGA!

Ostatnie miejsca na Walentynki w kinie

 Elbląg, Ostatnie miejsca na Walentynki w kinie

Nie tylko obejrzysz dobry film. Możesz też swojej drugiej połówce złożyć życzenia na ekranie, wziąć udział w konkursie filmowym, wygrać atrakcyjne nagrody. I …pozwolić się zaskoczyć. Walentynki w kinie „Światowid” zapowiadają się wyjątkowo.

Na Walentynki kino „Światowid” zaprasza 14 lutego (piątek) o godz. 18. I nie muszą się one skończyć w kinie. Na pary, które będą miały trochę szczęścia w quzie filmowym, czekają atrakcyjne nagrody.
       – Dzień w SPA, zabiegi kosmetyczne, zaproszenia do restauracji i do kawiarni. A także wejściówki na ściankę wspinaczkową, na siłownię, na basen czy na Mistrzostwa Polski w Tańcu – wymienia Aleksandra Bielska z kina „Światowid”.
       Niespodzianek będzie więcej. Seans filmowy poprzedzi muzyczny występ Leszka Wróbla, laureata Wyszukiwarki Talentów, organizowanej przez portal eKulturalni.pl. Muzykowi towarzyszyć będą Kinga Gutmańska i Emil Wróbel. Grupa zaprezentuje własne utwory. Na widzów będą też czekały słodkości, które będzie można własnoręcznie ozdobić… i wręczyć drugiej połówce.
      
       Niebanalny sposób na walentynkowe życzenia? Złóż je na ekranie kinowym
      
Walentynki w kinie Światowid to okazja, żeby w wyjątkowy sposób złożyć życzenia ukochanej osobie. Wystarczy do 12 lutego wysłać treść życzeń na adres: kino@swiatowid.elblag.pl, a ukażą się one na kinowym ekranie 14 lutego o godz. 18, przed projekcją filmu „Facet (nie)potrzebny od zaraz”.
      
       Facet (nie)potrzebny od zaraz
      
Film „Facet (nie)potrzebny od zaraz” to nowoczesna, niebanalna komedia o poszukiwaniu miłości i różnych, często zaskakujących obliczach relacji damsko-męskich. W doborowej obsadzie znaleźli się: Katarzyna Maciąg, Joanna Kulig, Anna Czartoryska-Niemczycka, Paweł Małaszyński, Maciej Stuhr, Michał Żebrowski, Łukasz Garlicki, Cezary Kosiński oraz debiutujący na dużym ekranie Czesław Mozil. Zobacz zwiastun.
       Miejsce: Kino „Światowid”, Sala kameralna. Termin: 14.02.2014 r. (piątek). Cena biletu: 15 złotych
      
      
Edyta Bugowska, CSE „Światowid”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama