UWAGA!

"Piłkarzyki rozrabiają" w Światowidzie

 materiały prasowe dystrybutora
materiały prasowe dystrybutora

Premierowo, od najbliższego piątku, 31 stycznia na ekranach kina "Światowid" będzie można zobaczyć najnowszą animację - "Piłkarzyki rozrabiają".

Kiedy niepozorny chłopiec będzie musiał uratować swoje miasteczko przed niesympatycznym mistrzem piłki nożnej Ace, pomocną dłoń podadzą mu... piłkarzyki! Figurki z jego ukochanej gry ożyją i stworzą drużynę, która rozegra decydujący mecz o przyszłość miasteczka. Dzięki małym, ale niezwykle rozgadanym i żywiołowym graczom chłopiec pozna siłę przyjaźni i współpracy, a także w końcu będzie musiał... dorosnąć. Czy zespół, który zbierze, będzie miał szansę wygrać z zawodowcami? Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe!
       W znakomitym dubbingu usłyszymy głosy Jacka Bończyka, Radosława Pazury, Jarosława Boberka, Dariusza Szpakowskiego, Tomasza Zimocha czy Arkadiusza Jakubika.
      
       Proszę państwa, co za spotkanie! Przy piłce Jacek Bończyk, który perfekcyjnie wymija obrońców i biegnie w stronę bramki. Już przyłożył nogę do strzału, ale nagle jak znikąd wyłania się Radosław Pazura i bezlitośnie go fauluje. Dariusz Szpakowski aż zaniemówił z oburzenia, a na murawę wbiega arbiter, gwiżdżąc na zawodnika. Zaraz, zaraz… To wcale nie sędzia, tylko agent Arkadiusz Jakubik w poszukiwaniu młodych talentów, a to, co kibice wzięli za dźwięk gwizdka to brzęk złotego łańcucha na jego szyi. Korzystając z zamieszania, piłkę przejmuje kapitan drużyny Jarosław Boberek, dochodzi do bramki – goool! I bynajmniej nie jest to samobój.
       Ewa Wildner, Stopklatka
      
       Film „Piłkarzyki rozrabiają” w kinie „Światowid” od 31 stycznia do 13 lutego. Cena biletu: 14 zł normalny i 12 zł ulgowy na film 2D. W poniedziałki bilety na wszystkie seanse 2D tylko po 11 zł. Rezerwacja i zakup biletów on-line.
      
       reżyseria: Juan José Campanella
       scenariusz: Juan José Campanella, Gastón Gorali, Axel Kuschevatzky, Eduardo Sacheri
       gatunek: animacja, przygodowy, romans
       produkcja: Argentyna, Hiszpania
       czas trwania: 106 min
       opis: dystrybutor filmu
      
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)