UWAGA!

Poniedziałki z kinem Światowid

 
Elbląg, Poniedziałki z kinem Światowid

Czy wiesz już, że w poniedziałki bilety do kina „Światowid” kosztują tylko 11 (2D) i 15 (3D) złotych? To dobry pretekst, żeby znaleźć trochę czasu na obejrzenie najnowszych filmów również w tygodniu. Wszystko w ramach akcji „Tanie poniedziałki”.

Ceny biletów w kinie „Światowid” należą do najniższych w Polsce. Ceny poniedziałkowych biletów stały się jeszcze bardziej atrakcyjne. Akcja trwa od grudnia i cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
       W poniedziałki w kinie „Światowid” wszystkie filmy 2D można oglądać za 11 zł, a 3D za 15 zł i nikt nie pyta o legitymację. W najbliższy poniedziałek w „Światowidzie” w repertuarze będzie najnowszy thriller w reżyserii Władysława Pasikowskiego „Jack Strong”. To oparta na faktach opowieść o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim, który – będąc w samym środku systemu – podejmuje batalię przeciw Sowietom. Główną rolę gra Marcin Dorociński.
       Nie zabraknie również laureata tegorocznych Złotych Globów i nominowanego do Oscarów „Zniewolonego”, czyli historii czarnoskórego wolnego i wykształconego człowieka, który zostaje podstępem porwany i sprzedany handlarzom niewolników. Dla najmłodszych najnowsza animacja – „Piłkarzyki rozrabiają”. W znakomitym dubbingu usłyszymy głosy Jacka Bończyka, Radosława Pazury, Jarosława Boberka, Dariusza Szpakowskiego, Tomasza Zimocha czy Arkadiusza Jakubika.
       Uwaga! Kino „Światowid” zastrzega sobie możliwość zmiany cen biletów. Szczegółowy regulamin programu rabatowego oraz repertuar jest dostępny na stronie internetowej www.kino.swiatowid.elblag.pl oraz w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.
      
      
Edyta Bugowska, CSE „Światowid”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama