UWAGA!

Poranki w Multikinie

2014-09-02
Aktualizowany 2014-09-02 09:37
 

Multikino zaprasza wszystkie dzieci na Poranki. Weekendowe seanse o godz. 10.30 adresowane są do dzieci powyżej 2 roku życia, z kolei te o godz. 12 proponuje dzieciom powyżej 5 roku życia.

Poranki o godz. 10.30 to pokazy bajek adresowane do Maluchów powyżej 2. roku życia. Projekt odbywa się w każdą sobotę i niedzielę. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie. Bilet w cenie 12 zł.
       We wrześniu o 10.30 Multikino zaprasza dzieciaki na wyjątkową podróż z lokomotywką Tomkiem i jego przyjaciółmi. Wesoła gromada zadba o to, by każdy z najmłodszych widzów był zadowolony z niezwykłej przejażdżki. Na uczestników pokazów będzie czekał „Tomek i Przyjaciele: Bohater Torów”, „Tomek i Przyjaciele: Przygoda na Wyspie Mgieł”, „Tomek i Przyjaciele: Tajemnica Zaginionej Krainy” oraz premierowo „Tomek i Przyjaciele: Opowieść o Odwadze”.
      
       „Tomek i Przyjaciele: Bohater Torów”

       Tym razem do bohaterów dołącza nowa lokomotywa o imieniu Spencer. Tomek znajduje porzucony silnik z dalekiego kraju, Hiro. Obawiając się, że zostanie on dany na złom, Tomek werbuje do pomocy wielu przyjaciół, ale wypadki, błędy i Spancer mogą pokrzyżować plany ratunkowe. Obejrzyj i dowiedz się, czy uda im się połączyć siły i osiągnąć cel.
       Projekcja: 6 – 7 września
      
       „Tomek i Przyjaciele: Przygoda na Wyspie Mgieł”

       Lokomotywy mają zbudować nowe Centrum Poszukiwawczo-Ratunkowe. Kiedy Tomek pomaga przyjacielowi w potrzebie, zostaje nagrodzony ekscytującą wycieczką na nieznany kontynent. Okazuje się jednak, że nie ma dla niego miejsca na holowniku, Tomek postanawia odbyć podróż na tratwie. Niestety w nocy jego łódka odłącza się, a bohater samotnie trafia na Tajemniczą Wyspę Mgieł. Tomek poznaje tam bandę parowozów: Szasta, Prasta i Ferdynanda. Odkrywają razem sekretne kryjówki oraz próbują pomóc Tomkowi w powrocie do domu. Czy grupa poszukiwawcza Grubego Zawiadowcy kiedykolwiek odnajdzie Tomka? Dowiedz się sam w tym pełnym przygód filmie!
       Projekcja: 13 – 14 września
      
       „Tomek i Przyjaciele: Tajemnica Zaginionej Krainy”

       Pomóż Tomkowi i jego przyjaciołom rozwiązać tajemnicę zaginionej korony. Zadanie drużyny parowej, czyli Tomka, Piotrka i Kuby, rozpoczyna się wraz z przybyciem do Sodoru wyjątkowego gościa – księcia Sodoru. Lokomotywy poznają nowych przyjaciół i odkrywają zbroje, herby oraz legendy dawnych bohaterów. Ich odwaga zostaje wystawiona na próbę, kiedy nowy przyjaciel - Sławek znika. Czy Tomek odnajdzie go na czas? Czy lokomotywy odkryją największą tajemnicę Wyspy Sodor? Przeżyj prawdziwą rycerską krucjatę Tomka i jego przyjaciół w tym niezwykle heroicznym filmie!
       Projekcja: 20 – 21 września
      
       „Tomek i Przyjaciele: Opowieść o Odwadze”
- premiera
       Tomek tym razem zostaje wysłany do pracy w kopalni gliny, aby pomóc Wilusiowi i Beniowi. Nagła burza sprawia, iż jeden z przejazdów zawala się, a klify, po których jeżdżą pociągi, stają się niestabilne. Nagle, w świetle błyskawicy Tomek spostrzega tajemnicze ślady stóp. Zaciekawiona lokomotywa rozpoczyna śledztwo. Czyje ślady mógł zobaczyć Tomek? Czy ktoś mu uwierzy? Przekonaj się co naprawdę odwiedziło kopalnię gliny.
       Projekcja: 27 – 28 września
      
       Poranki o godz. 12 to pokazy bajek adresowane do Maluchów powyżej 5. roku życia. Projekt odbywa się w każdą sobotę i niedzielę. Bilet w cenie 12 zł.

 

We wrześniu podczas pokazów o 12.00 najmłodsi przeniosą się do magicznego świata razem z Kopciuszkiem.
      
       Każda babcia na świecie opowiada tę bajkę swoim wnukom przed zaśnięciem. Stąd wszystkie dzieci znają losy samotnej sierotki, która za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przeistoczyła się we wspaniałą królewnę. Zapraszamy do obejrzenia wersji tej znanej opowieści wzbogaconej mnóstwem magii, czarów, przygód oraz piękną muzyką i piosenkami. Dostarczy Wam ona wiele radości i stanie się najlepszą rozrywką dla całej rodziny.
       Po śmierci żony, ojciec Kopciuszka ponownie żeni się. Dziewczynka nie jest zadowolona, w szczególności, gdy tata wyjeżdża w podróż służbową, a macocha i jej córki przejmują dowodzenie w domu. Od tej pory Kopciuszek nie dość, że śpi na słomianej macie przy piecu, to jeszcze jest zmuszana do wykonywania wszystkich obowiązków domowych, podczas gdy siostry bawią się. Pewnego dnia w Królewskim Pałacu odbywa się bal, w trakcie którego Książę wybierze sobie żonę. Macocha i córki wyruszają na bal, na co nie pozwalają Kopciuszkowi. Jednak dzięki pomocy wróżki dziewczynka trafia na bal i zdobywa serce księcia. Po północy czary przestają działać i wszystko wraca do normy. Po pięknej nieznajomej pozostaje tylko pantofelek. Następnego dnia książę rozpoczyna poszukiwania ukochanej.
      

Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama