UWAGA!

Potteromaniacy poszukiwani!

Elbląg, Potteromaniacy poszukiwani!

Zbliża się najgorętsza premiera kinowa lata - ostatni film z serii Harry Potter - „Harry Potter i Insygnia Śmierci część II”. Kino Światowid zaprasza wszystkich potteromaniaków do udziału w konkursie wiedzy o Harrym Potterze.

W drugiej części widowiskowego zakończenia serii walka sił dobra z siłami zła świata czarodziejów przeistacza się w otwartą wojnę. Stawka nigdy nie była tak wysoka; nikt nie może czuć się bezpieczny. Być może w trakcie nieuchronnie zbliżającej się ostatecznej rozgrywki z Lordem Voldemortem to Harry Potter będzie zmuszony do ostatecznego poświęcenia. Tak kończy się cała opowieść.
       W przeciwieństwie do pierwszej części „Insygniów śmierci”, druga ma być bardziej dynamiczna, to film akcji - pełen pościgów i walk.
       Premiera ostatniego filmu z serii Harry Potter w całej Polsce, a także w kinie Światowid odbędzie się 15 lipca, a już teraz kino zaprasza do udziału w konkursie.
       - W związku z premierą filmu „Harry Potter i Insygnia Śmierci cz.II" zapraszamy na konkurs wiedzy o Harrym Potterze – mówi Natalia Klonowska, kierownik kina Światowid - Do wygrania są atrakcyjne nagrody.
       Chęć udziału w konkursie należy zgłaszać na adres konkurs@swiatowid.elblag.pl do 11 lipca.
      
Edyta Jasiukiewicz, Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • dobra wygrałem, dawać bilety dla mnie i całej mojej rodziny i moich znajomych, znajomych moich znajomych i znajomych moich znajomych!
Reklama